agencja public relations

Agencja public relations a poszukiwanie nowej pracy

Pracuję w biurze w centrum Sopotu. Żona zachęca mnie abym spróbował poszukać sobie lepszej pracy. Gdzie będę mógł więcej zarobić a także będę mnie bardziej doceniać. Moja obecna firma nie zapewnia mi takich warunków jakie chciałbym otrzymywać.

Agencja public relations szukała doświadczonego pracownika

agencja public relationsPoświęcam się mojej pracy. Angażuje się w każdy projekt. Przychodzę w weekendy. Robię nadgodziny a jak przychodzi do wypłaty nie widać tych moich poświęceń. Postanowiłem wysłać swoje dokumenty do pewnej agencji, która poleciła mi znajoma. Nowoczesna agencja public relations dostała właśnie zlecenie od dużego sklepu z żywnością.
Agencja PR szuka kogoś z doświadczeniem w tej dziedzinie. Kogoś kto może się pochwalić współpracą ze znanymi firmami. Wiem, że jestem idealnym pracownikiem dla tej firmy.
Agencje PR często nie chcą dawać umów o pracę, jednak ta agencja PR oferuje bardzo dobre warunki. Każdy ma u nich umowę. Za pracę w weekendy i dodatkowe godziny jest wypłacana godzinówka plus bonus. Wszystko jest zaznaczone i każdy wie ile dostanie pieniędzy i jaki bonus. Bonusem są różnego typu wejściówki na basen, do kina czy teatru. Zdecydowałem się na współpracę. Główna siedziba jest w miejscowości Warszawa i muszę tam pojechać na miesięczne szkolenie. Moja żona nie ma nić przeciwko. Bardzo mnie wspiera i motywuje. Poszukała informacje odnośnie tej firmy. Wszędzie agencja public relations, w której chcę się zatrudnić ma bardzo dobre opinie. Każdy ja chwiali i to nie tylko klienci ale także pracownicy. Zaczynam w poniedziałek od szkolenia. Szkolenie trwa już tydzień. Przyjechałem właśnie do Sopotu do zony na weekend. Zona była ciekawa moich odczuć.

Wszystko je opowiedziałem. Jestem bardzo zadowolony ze zmiany. Wiele się uczę. Ta firma to dla mnie ogromna szansa. biorę udział w ciekawych projektach.