Aromamarketing jako sposób na pachnący dom

W ostatnim czasie wpadłam na pomysł, żeby w jakiś sposób sprawić, żeby wnętrza mojego domu przyjemnie pachniały. Wpadłam na ten pomysł będąc u mojej bardzo dobrej przyjaciółki, której wnętrza domu na prawdę po prostu przepięknie pachną.

Aromamarketingiem zajmują się firmy tworzące zapachy

aromamarketingTa właśnie moja przyjaciółka powiedziała mi, że w ostatnim czasie aromatyzacja pomieszczeń jest na prawdę bardzo modna. Zaczęłam się tym w ostatnim czasie właśnie tym interesować i na internecie wyczytałam, że są firmy, których domeną jest aromamarketing i właśnie te firmy tworzą różnego rodzaju zapachy, indywidualnie dla każdego klienta, który się do nich zgłosi. Znalazłam nawet na internecie informację, że na moim osiedlu jest firma, która zajmuje się tym nowym marketingiem, jakim jest marketing zapachowy. Czytałam również o tym, że bywają sytuacje, kiedy takie kompozycje zapachowe można powiedzieć, że są po prostu zabójcze, a raczej zabójczo intensywne. Natrafiłam na internecie na forum, w którym Panie wypowiadały się, że stworzyły one dla siebie właśnie u takiej firmy swoje własne, spersonalizowane zapachy, które okazały się niestety tak intensywne, że po kilku dniach konieczna była neutralizacja zapachów, ponieważ nie dawało się w tym wytrzymać. Jednakże było tylko kilka właśnie takich przypadków, głównie raczej opinie były bardzo, ale to bardzo pozytywne i Panie namawiały, żeby sobie sprawić taki zapach, ponieważ to jest coś fantastycznego.

Ta moja przyjaciółka, o której wyżej wspomniałam miała na prawdę u siebie przepiękny zapach, zapach był tak miły i tak przyjemny na nosa, że po prostu nie chciało się od niej z domu wychodzić, tak było przyjemnie. Także myślę, że ja również zdecyduję się na to, żeby dla mojego domu spersonalizować sobie zapach, który będzie sprawiał, że w domu będzie przyjemnie.