piloty do bram

Automatyka do bram – czy warto ją instalować?

Wczoraj byłem u kolegi, który w swoich domach postanowił zamontować siłowniki do bram. Uznał, że czas na zmiany i zainwestował swoje pieniądze w napędy do bram dwuskrzydłowych, które zainstalował w swoim domku letniskowym.

Piloty do bram – wygodne otwieranie bramy

piloty do bramUznał, że będzie to imponująco wyglądać, kiedy będzie wjeżdżał do swojej posiadłości przez automatycznie otwieraną bramę swoim zupełnie nowym samochodem. Fantastyczna sprawa, pomyślałem, że dba tak o swoją prezencję, że chce aby go sąsiedzi nie tylko akceptowali ale i podziwiali. Dzisiaj automatyka do bram to bardzo interesujące rozwiązanie, niezwykle komfortowe i często skracające czas parkowania na podwórku w dużo krótszym czasie. Powiedział, że dostał tanie piloty do bram, ale ma ich tak wiele, że odda je swoim przyjaciołom, w tym mnie, abym mógł swobodnie przyjeżdżać do niego i sobie samemu otwierać bramę. Poczułem się zaszczycony tym wyróżnieniem i z radością wziąłem swoje piloty do bram. W sowim głównym domu na przedmieściach, postanowił zainstalować napędy do bram przesuwnych ponieważ, są większe, szersze i można mieć jeszcze takiego koguta zamocowanego, który kręci się, podczas otwierania i zamykania bramy. Henryk bardzo lubił się zawsze pokazać, a te światła ostrzegawcze pozwolą mu być jeszcze bardzie rozpoznawalnym na osiedlu najbogatszych mieszkańców naszego miasta. Postanowiłem z nim pojechać do hurtowni aby zakupić najlepsze siłowniki do bram, aby wiedział, że swoje piloty do bram ulokował w dobrych dłoniach.

 

Sam posiadam firmę budowlaną, więc mu powiedziałem, że moi mechanicy zrobią mu to najlepiej i może spokojnie do mnie dzwonić w razie potrzeby. Powiedziałem o tym spotkaniu żonie i ona stwierdziła, że taka automatyka do bram przydałaby się u nas w domku. Są tam bardzo ciężkie wrota żeliwne.