Beautifly – szczoteczka elektryczna

Nie każdy niestety ma możliwości i czas by umawiać się regularnie na wizyty w salonach kosmetycznych. Czasem okazuje się, że nie mamy z kim zostawić dzieci, pracujemy zbyt długo lub zabiegi zwyczajnie są dla nas za drogie. A jakby tak zrobić sobie własne, domowe zabiegi kosmetyczne? Czy to dobre rozwiązanie?

Jaką szczoteczkę do twarzy wybrać?

szczoteczka do twarzy beautiflyOsobiste spa w zaciszu domowym lub w pięknym ogrodzie? Dlaczego nie? Będzie jeszcze ciekawiej, gdy zaprosimy do udziału przyjaciółki wraz z dziećmi, wtedy każdy będzie miał chwilę zabawy i relaksu dla siebie. Jakie zabiegi kosmetyczne możemy wykonać samemu w domu? Do tych najprostszych należą: różnego rodzaju maseczki na twarz i dłonie, peelingi, manicure i pedicure, henna brwi, depilacja ciała czy wąsika, a także peeling kawitacyjny i oczyszczanie twarzy za pomocą specjalnej szczoteczki gdzie już będzie potrzebny zakup odpowiedniego sprzętu. Dlatego też świetnym pomysłem będzie szczoteczka do twarzy beautifly, która jest bardzo poręczna i wygodna. Jej zadaniem jest oczyszczanie, masowanie i ujędrnianie skóry twarzy oraz dekoltu. Szczoteczka beautifly szczególnie polecana osobom ze skłonnością do powstawania zaskórników oraz drobnych zmian trądzikowych. Doskonale również oczyści naszą twarz z całodziennego makijażu, a po kilku dniach z pewnością zauważymy pierwsze efekty: wygładzenie skóry, a przede wszystkim rozjaśnione i odblokowane pory. Niezbędne narzędzia do domowych zabiegów możemy znaleźć w wielu sklepach, jest to jedna inwestycja a korzyść na długie lata.

Przeprowadzenie kilku relaksujących zabiegów wystarczy już, by chociaż trochę zregenerować siły po ciężkim tygodniu pracy. Można wykonać je tylko dla siebie lub w towarzystwie znajomych. Będzie to świetna okazja na spotkanie oraz odprężenie się przy pysznej aromatycznej kawie lub herbacie.