Bezkonkurencyjna firma cateringowa

U nas w domu zawsze jest dużo ludzi. Mieszkamy w centrum miasta, więc cała rodzina często nas odwiedza. Dzieje się tak dlatego, że studiują tutaj i pracują i załatwiają różne sprawy w mieście. Dlatego wiecznie mamy towarzystwo i polubiłam to, lubię jak jest z kim porozmawiać. Czasami wszyscy na raz się schodzą.

Pyszny domowy catering

firma cateringowa w KrakowieKiedy jest dużo gości, nie starczy jedzenia dla wszystkich z normalnego obiadu, chociaż mama i tak zawsze gotuje na kilka porcji w zapasie. Dlatego już od wielu lat wspiera nas dzielnie firma cateringowa w Krakowie, która jest po prostu najlepsza. Zawsze jak złożymy nawet duże zamówienie, to starają się być u nas jak najszybciej. Jedzenie jest za każdym razem świeże i estetycznie podane w specjalnych pojemnikach transportowych. Można też zamawiać spośród różnorodnych dań, każdy może znaleźć coś dla siebie. Są i różne makarony i naleśniki i normalne dania obiadowe z ziemniakami. Moja mama zawsze zachwala zupy i sałatki. Ja również uwielbiam sałatki, bierzemy je na kilogramy, bo mama nawet próbowała kiedyś zrobić podobne, ale jej nie wyszły. Stwierdziła, że już lepiej zamówić, bo i tak nigdy nie uda jej się taka dobra. W okresie zimowym mamy najwięcej gości, bo jak ktoś z rodziny ma dużo czasu do autobusu, to zawsze wpada, żeby nie marznąć. Nie tylko rodzina się u nas stołuje. Nasi znajomi są również mile i często widziani. Ostatnio też po raz pierwszy zamówiliśmy desery z naszej firmy cateringowej.

Desery jak i obiady to po prostu mistrzostwo. Wiele razy uratowała nas ta firma z opresji i za każdym razem wszystko każdemu smakowało. Dzięki temu, że zamawiamy w większej ilości, to mamy już nawet specjalne zniżki. Zawsze się przydadzą. Na wiosnę podobno planują wprowadzić zdrowe koktajle do oferty i już nie możemy się doczekać.