kredyt pod zastaw domu

Biorę dla brata kredyt pod zastaw domu

Z bratem od zawsze świetnie się dogadujemy i zawsze sobie pomagamy. Mieszkamy w tym samym mieście i dzięki temu możemy dość często się spotykać. Mój brat niedawno poznał człowieka, który zaoferował mu naprawdę dość korzystną inwestycję.

Kredyt pod zastaw i pomoc rodzinie

kredyt pod zastaw domuBrat musi jednak uzbierać sporą sumę pieniędzy. Póki co ma kredyt pod zastaw domu i nie może pozwolić sobie na żaden dodatkowy. Brat cały czas opowiada mi o tej inwestycji i uznałam, że jako starsza siostra muszę mu pomóc. On kiedyś też wyciągnął do mnie rękę i brał dla mnie pożyczki bez bik dla zadłużonych. Teraz ja pomogę jemu. Wiem, że taka pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik na pewno byłaby mu przydzielona, ale będzie jej potrzebował jak już wejdzie w ten interes. Ja pomogę mu zacząć a reszta w jego rękach. Zaprosiłam go następnego dnia na obiad i zaznaczyłam, że chcę z nim poważnie porozmawiać. Był nieco zmieszany jak się u mnie pojawił, ponieważ nie miał pojęcia o czym ma być ta rozmowa. Od razu powiedziałam, że rozważam pożyczki pod zastaw nieruchomości bez bik, które w jego sytuacji są najlepszym rozwiązaniem. Od razu zaoferowałam, że pierwsza taka pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik zostanie zaciągnięta przeze mnie. Jak już uda mu się podpisać umowę z tym człowiekiem, to weźmie na siebie pożyczkę i będzie mógł ruszyć dalej z tematem. Brat był w niebo wzięty po tym co mu powiedziałam i dziękował mi setki razy. Musimy sobie pomagać a ja to robię z przyjemnością. Taka pożyczka pod zastaw nieruchomości bez bik to prosta do załatwienia sprawa i wiem, że nie ma przy tym tak wielu formalności.

Załatwię wszystko od ręki. Wiem, że brat odda mi pieniądze jak już wyjdzie na prostą. Oboje sobie ufamy i możemy pozwolić na tego typu pomoc. Teraz jestem szczęśliwa, że bratu się uda.

Więcej na http://janvest.pl