drewniane domy

Budowa nowego domu z drewna

Jakiś czas temu zdecydowaliśmy z mężem, że zamieszkamy na wsi. Odziedziczyliśmy dom po rodzicach, jednak jest on zniszczony i nie nadaje się do zamieszkania. Postanowiliśmy go zburzyć i postawić nowy dom od podstaw.

Nasz nowy dom na wsi – dom z drewna

drewniane domy

Niedawno widziałam ogłoszenie firmy, której głównym zajęciem jest budowa domów drewnianych, więc postanowiłam się z nimi skontaktować. Kiedy poszłam na miejsce, poinformowałam pracownika, że interesuje nas budowa domu z bali, ponieważ takie rozwiązanie najbardziej m odpowiada. Wyjaśniłam również, że chcemy wyburzyć stary budynek i na jego miejscu postawić nowy dom. Pracownik poinformował mnie, że wykonają kompleksowe prace wraz z wyburzeniem. Pomysł mi się bardzo spodobał, jednak nie miałam pojęcia ile kosztują takie tanie domy z drewna. Zapytałam o cenę i się bardzo zaskoczyłam. Okazało się, że jest to bardzo korzystne cenowo rozwiązanie. Od razu zadzwoniłam do męża, żeby koniecznie do mnie przyjechał. Wspólnie wybierzemy projekt i rozpocznie się budowa domu z bali na naszej działce. Jestem bardzo podekscytowana. Dowiedziałam się również, że budowa domów drewnianych przebiega bardzo szybko i już niebawem będziemy mogli zamieszkać. Z mężem wybraliśmy projekt na dom piętrowy. Wiem, że wybraliśmy idealne rozwiązanie i na pewno będziemy bardzo zadowoleni. Kiedy zakończy się budowa domu z bali o się od razu przeprowadzimy. Nasze mieszkanie, które jest w centrum miasta sprzedamy, by mieć więcej środków na urządzenie nowego domu.

Kiedy nasze dzieci zobaczą jak będzie wyglądał nasz dom to na pewno będą zachwycone. Wiedzą tylko, że będzie budowa domu z bali, ale nie znają projektu. Jesteśmy bardzo szczęśliwy i przekonani, że będzie nam się tam na pewno bardzo dobrze mieszkało. No i co najważniejsze, szkoła jest w pobliżu.