busy z Niemiec

Busy z Niemiec do Polski – firma przewozowa

Opowiem wam dzisiaj o firmie mojego ojca, którą prowadzi już od kilku lat. Mieszkamy na pomorzu i tata zdecydował się na firmę transportową.

Busy z Niemiec do Polski mojego taty

busy z NiemiecBardzo popularne są wyjazdy za granicę nie tylko w celach zarobkowych. Ludzie jeżdżą, żeby wypocząć bądź pozwiedzać. Tata świadczy usługi i wynajmuje busy do Holandii, do Chorwacji a także busy do Niemiec czy Czech i Słowacji.
Tata ma kilkanaście pojazdów oraz zatrudnia kierowców. Każdy bus do Holandii ma dwóch kierowców, którzy się zmieniają.
Tak samo jest jeżeli chodzi o busy do Niemiec czy tych jeżdżących w inne miejsca. Taty firma współpracuje z przedsiębiorcą niemieckim, które ma wynajmuje tanie busy z Niemiec do Polski i bardzo często ze sobą współpracują. Mój ojciec bardzo ciężko pracował na sukces, który zdecydowanie osiągnął. Zgłaszają się do niego bardzo duże firmy, instytucje i oczywiście osoby prywatne. Niektórzy najmują tylko busy do Holandii bez kierowców, ponieważ mają swoich własnych. Ostatnio właśnie była taka sytuacja, że tata wynajmował busy do Niemiec bez kierowców, ponieważ przedsiębiorca sam zawoził swoich pracowników do pracy. Stawki za wynajem wtedy są zupełnie inne, ponieważ nie trzeba opłacać dodatkowo kierowcy. Mój tata na początku miał trzy busy do Holandii, ale firma tak bardzo się rozrosła, że dokupił kolejnych siedem. Tak samo zwiększył busy do Niemiec w ilości pięciu sztuk. Bywa też tak, że busy z Niemiec do Polski , które wracają należą do taty, ponieważ kierowca zostaje na miejscu z pasażerami i razem z nimi potem wraca do kraju.

Oczywiście za pobyt kierowcy za granicą koszty ponosi zawsze klient, który wynajmuje pojazdy od taty. Firma jest jedną z większych na pomorzu i tata jest bardzo znanym przedsiębiorcą na rynku w całym kraju i za granicą.