Catering firmowy w nowym miejscu pracy

Jakiś czas temu zmieniłam pracę. W swojej poprzedniej firmie pracowałam parę lat. Jednak po prostu została zlikwidowana a ja tym samym byłam zmuszona do szukania pracy. Pracę znalazłam naprawdę szybko i w sumie szybko się niej odnalazłam.

Najlepszy catering dla firm w Szczecinie

catering dla firm w SzczecinieMoże dlatego bo zakres moich obowiązków tu jest praktycznie taki sam jak w poprzedniej firmie. Także moim zdaniem nawet to szkolenie, na którym byłam nie było mi aż tak bardzo potrzebne. Firma ta jest dużo większa od poprzedniej i jest też wiele rzeczy, które mi się osobiście bardzo podobają. Na przykład jest pora lunchu, która jest długą przerwą. W tym czasie przyjeżdża catering dla firm w Szczecinie i przywozi dania zamówione przez pracowników. Mi ta opcja bardzo się podoba bo nigdy nie przepadałam za noszeniem do pracy kanapek. A tak mogę w ciągu dnia zjeść zdrowy i zbilansowany posiłek. Zresztą te dania są dofinansowane przez firmę. Co prawda płaci się za nie. Ale nie są to duże pieniądze. I myślę, że są to koszty porównywalne dla pracownika do tego gdyby miał wziąć do pracy kanapki. A do tego ten catering jest bardzo smaczny. Nawet nie spodziewałam się, że takie przywożone jedzenie może być aż tak smaczne. Zawsze też jest szerokie menu i dużo rzeczy do wyboru. Gdy opowiadam znajomym, że u mnie w pracy jest taka możliwość to niemal każdy mi zazdrości a niektórzy wręcz w to nie wierzą. Zawsze czekam na poniedziałek żeby zobaczyć menu na cały tydzień.

Zresztą ogólnie wśród pracowników panuje ogólnie zamieszanie z wyborem tych posiłków. Podoba mi się też to, że wszyscy o tej samej porze spotykamy się na tym posiłku. I jedzą z nami wszyscy łącznie z prezesem. To jest także jakiś element integracji a także moment gdy można wytłumaczyć jakieś niejasności.