Leczenie przepukliny pachwinowej u dzieci

Chirurgia jednego dnia – leczenie przepukliny pachwinowej

Funkcjonują na rynku placówki zdrowia oferujące jednodniowe pobyty, podczas których pacjenci poddają się zabiegom operacyjnym, a wieczorem wychodzą do domu. We Wrocławiu można zapisać się do takiej placówki na leczenie przepukliny pachwinowej u dzieci, które wykonuje chirurg dziecięcy, opiekujący się małym pacjentem od wizyty wstępnej do czasu zdjęcia szwów.

Leczenie przepukliny u dzieci trwa krótko

Leczenie przepukliny pachwinowej u dzieciCały zabieg trwa około godziny, przeprowadzany jest zazwyczaj w znieczuleniu ogólnym, aby dziecko nie denerwowało się tym, co się wokół niego dzieje. W czasie pobytu w placówce, po przeprowadzonej operacji, dziecko otrzymuje kroplówki a rodzice cały czas mu towarzyszą. Przyjmowanie do placówki wygląda tak, że rano rodzice razem z dzieckiem zgłaszają się do klinki a po południu mogą zabrać dziecko z informacją jak opiekować się malcem podczas rekonwalescencji. Chirurg dziecięcy może zakazać rodzicom kąpieli dziecka do czasu zdjęcia szwów, tak, więc chirurgiczne i  nowoczesne leczenie przepukliny pachwinowej u dzieci przebiega bezproblemowo i dzieci nie są narażane na niepotrzebny stres. Podobnie rzecz się ma w przypadku wizyt u innego chirurga, którym jest chirurg stomatolog, zapewniający cały wachlarz usług w tym implanty stomatologiczne i leczenie chorób dziąseł. Każdy pacjent otoczony jest także opieką pielęgniarską i czuje się bezpiecznie podczas wykonywania zabiegów chirurgicznych. Chirurg stomatolog we Wrocławiu wstawiając implanty stomatologiczne daje dożywotnią gwarancję, która uznawana jest we wszystkich renomowanych gabinetach stomatologicznych nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Takie podejście do leczenia pacjenta gwarantuje zadowolenie z przeprowadzonego zabiegu, dlatego placówki z profesjonalnym podejściem do pacjentów zyskują coraz więcej zainteresowanych osób.