biuro rachunkowe

Ciocia z biura rachunkowego i jej pomoc

Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach. Zazwyczaj tak jest, że są różne niesnaski i członkowie rodziny się ze sobą kłócą. Często jedyną okazją do spotkania dla nich jest pogrzeb, lub jakieś wesele.

Najlepsze biuro rachunkowe w Bydgoszczy się przydało

biuro rachunkoweTo smutne, ale coraz częstsze doświadczenie. U nas tak nigdy nie było. Nasza ciocia jest bardzo miłą osobą, i zawsze utrzymywaliśmy dobre relacje ze sobą. Jej praca to księgowość, i kiedyś nadarzyła się okazja, aby pomogła i mnie. Założyłem sobie ostatnio jakąś firmę. Jednak miałem problemy z finansami i nie wiedziałem co mam zrobić. Wychodziły mi jakieś dziwne kalkulacje, bo moja księgowa chyba nie bardzo znała się na rzeczy. Pozliczała nie to co miała, i zaraz się do mnie przyczepili i chcieli nakładać jakieś duże kary. Nie mogłem tak po prostu się na to zgodzić, zwłaszcza, że nie byłem nic winny. Odwiedziłem najlepsze biuro rachunkowe w Bydgoszczy cioci i przedstawiłem jej dokumenty świadczące o tym, że nie było to żadne zatajenie o zarobkach firmy, tylko zwyczajne niedopatrzenie. Ciocia coś tam zerknęła, i uśmiechnęła się. Mówiła, że już kiedyś miała do czynienia z czymś takim, Bydgoszcz wiele razy słyszała o takich sytuacjach. Uspokoiła, że nie mam się czym martwić, tylko muszę nadać stosowne pismo. Dokładnie zaznaczyła mi, co mam w nim ująć. Siedzieliśmy nad tym z pół godziny, aż w końcu udało mi się sklecić coś porządnego. Od razu udałem się z tym do odpowiedniej instytucji. Powiedzieli, ze jeżeli tak to wygląda, to postanowią jakoś polubownie to rozwiązać. Moja ciocia kolejny raz uratowała mi skórę.

Byłem jej za to bardzo wdzięczny i postanowiłem jakoś się odwdzięczyć. Zamówiłem jej kwiaty i wysłałem zaproszenie z osobą towarzyszącą do restauracji. Mam nadzieję, ze zabierze wujka, ha ha. No ale wszystko jakoś dobrze się skończyło.