wanzl

Co jest niezbędne w sklepie? – wanzl i nie tylko

Każdy oczywiście powie, że niezbędne w sklepie są regały. Jest tak, ponieważ w sklepie, czy to małym czy dużym, produkty muszą być uporządkowane i nie do przyjęcia jest, aby towary walały się na przykład po podłodze. To samo założenie stosuje się, jeśli chodzi o wyposażenie magazynu.

Wanzl w sklepach?

wanzlRegały w sklepie to istotna rzecz, ponieważ są one nie tylko miejscem, gdzie znajdują się produkty, ale też świadczą, pozytywnie lub negatywnie, o sklepie. To wiadome, że raczej towar leżący na brudnych, zardzewiałych regałach nie jest dla klienta zbyt interesujący, bo sam widok regału odpycha konsumenta od produktu. Jest wiele firm zajmujących się produkcją regałów sklepowych i magazynowych. Oczywiście, wiadomo, że każdy sklep, nawet najmniejszy, posiada magazyn. W magazynie natomiast niezbędne są regały wysokiego składowania, aby pomieścić zapas towaru. Wyposażenie magazynu sklepu to w większości półki i regały. Jedną z firm produkujących regały jest firma regały mago, która zajmuje się produkcją przeróżnych modeli regałów, zarówno do magazynów jak i do sklepów. Regały mago to firma z wieloletnią tradycją i charakteryzująca się produkcją regałów znanych na całym świecie. Jednak regały te lepiej sprawdzą się w sklepowym magazynie niż na sali sprzedaży, ponieważ są one zwykłe i proste, funkcjonalne, lecz niekoniecznie estetyczne. Kolejną firmą zajmująca się produkcją regałów jest firma wanzl, której regały są bardzo ładne i nadają się do sklepowego wnętrza. Niestety są mniej wytrzymałe, dlatego nie poleca się ich do magazynów. Ostatnią firmą zajmującą się produkcją regałów jest firma tegometall, która produkuje uniwersalne regały, nadające się zarówno do magazynu, jak i do części handlowej sklepu.

Są one jednak szczególnie polecane jako wyposażenie sklepowych biur, ponieważ dostępne są w różnych kształtach i rozmiarach, dzięki czemu można zmieścić je nawet w niewielkim biurze małego, rodzinnego sklepu. Każdy, kto pracował w sklepie wie, jak ważne są dobrze dobrane regały do wnętrza sklepu.