Co oznacza skrót DD?

Nie wszyscy mogą spać spokojnie w swoich domach czy mieszkaniach, ponieważ czasem te miejsca są atakowane przez różne szkodniki. Bakterie i wirusy pojawiają się wszędzie, ale owady i gryzonie już niekoniecznie, a ich obecność jest szczególnie szkodliwa.

Czym się zajmują firmy DDD?

ddd krakówPrzeglądając firmy świadczące usługi sprzątające i walczące ze szkodnikami, znajdziemy enigmatyczny skrót DDD, który wielu osobom nic nie mówi. Jego rozszyfrowanie jest bardzo proste, ponieważ są to pierwsze litery od słów: dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja. Jak łatwo się domyślić, firma z takim dopiskiem zajmuje się profesjonalnym odkażaniem różnych powierzchni oraz usuwaniem owadów i gryzoni. Jeżeli w naszym domu zadomowiły się muchy, mole czy wszy, to koniecznie trzeba jak najszybciej znaleźć firmę świadczącą usługi z zakresu DDD Kraków jest miastem, w którym na pewno ją znajdziemy. W celu dezynsekcji, stosowane są przeróżne metody mechaniczne, chemiczne, fizyczne czy nawet biologiczne, które wykazują wysoką skuteczność. W branży dezynfekcji najczęściej wykorzystywane jest ozonowanie, naświetlanie lampami ultrafioletowymi czy zamgławianie suchą mgłą, które wykazują wysoki wskaźnik skuteczności w walce z wirusami, bakteriami czy wszelkimi, groźnymi czynnikami chorobotwórczymi. W kwestii deratyzacji, stosowane są przeważnie metody chemiczne, czyli wszelkie trutki, które szybko unicestwiają gryzonie lub fizyczne, polegające na wyłapywaniu szkodników. Zawsze metodę walki dobiera się indywidualnie.

Firmy świadczące kompleksowe usługi z zakresu DDD mają przeważnie ręce pełne roboty, bo zawsze się znajdzie jakiś lokal, w którym grasują myszy, zalęgły się muchy czy wystąpiło jakieś skażenie, którego trzeba się szybko i skutecznie pozbyć. W całej Polsce działa ich kilkadziesiąt tysięcy.