czarter

Czarter jachtów na Mazurach

Uwielbiam miejsce w którym mieszkam i naprawdę za nic nie przeprowadziłabym się nigdzie indziej. Urodziłam się na mazurach i tylko podczas studiów mieszkałam w większym mieście. Moi rodzice mają mały pensjonat z restauracją.

Czarter zrobiony wcześniej

czarterPodczas sezonu to miejsce naprawdę tętni życiem. Poza sezonem jest tu tylko cisza i spokój i wtedy odpoczywam i przygotowujemy pensjonat i restaurację na przyjazd gości. Zawsze poza sezonem są dokonywane różne prace remontowe. Najczęściej są też przemalowywane pokoje. Ja teraz zajmuje się aktualizacją strony internetowej naszej restauracji i pensjonatu. Niby wtedy nie ma gości ale i tak jest co robić. Nasz sąsiad ma wypożyczalnię sprzętu wodnego. Do tej pory miał tam tylko kajaki i żaglówki, ewentualnie rowery wodne. Teraz za to kupił jachty i z tego co widzę to te jachty sprawiły, że ma coraz więcej klientów. Można zrobić u niego takie czarter jachtów już nawet pól roku przed sezonem. Cena za taki jacht jeśli jest zrobiony wcześniej czarter na Mazurach jest też oczywiście dużo niższa niż normalnie w sezonie. On ma dzięki temu gwarancję, że cały czas jachty będą wynajmowane. Jednak musiał zainwestować dosyć dużo żeby kupić takie jachty. Niektórzy mówią nawet, że są to małe domki na wodzie. Mi sąsiad już wielokrotnie proponował małą wyprawę jachtem. Jestem bardzo ciekawa jednak do tej pory nie miałam na to za bardzo czasu. Jednak obiecuję sobie, że w te wakacje na pewno popływam jachtem. Zresztą to, że on ma teraz te jachty sprawiło, że w naszej okolicy podczas sezony jest coraz więcej klientów.

Bo jeśli on ma więcej klientów na swój sprzęt to i my mamy tym samym więcej klientów w restauracji. Także jemu bardzo kibicuję jeśli chodzi o rozwój jego dalszej działalności. W tym roku u nas za to będzie bardzo duży grill.