Części do francuskich samochodów

Prowadzę niewielki komis samochodowy, który niestety od pewnego czasu przynosi coraz mniejsze dochody. Dzieje się tak ze względu na olbrzymią popularyzację rozmaitych internetowych portali sprzedażowych oraz społecznościowych, za których pośrednictwem teraz dokonuje się zakupów aut używanych. Jest to sposób na oszczędność, gdyż sprzedaż odbywa się bez udziału osób trzecich, dla których również ważny jest zysk

Najlepsze części do francuskich marek

citroen częściW związku z faktem, że mój komis przynosił coraz mniejsze zyski, zdecydowałem się na rozszerzenie działalności. Aktualnie prowadzę również sklep z częściami samochodowymi. Jak zauważyłem, największe zapotrzebowanie (przynajmniej w moim rejonie) jest na części do francuskich marek. Klienci bardzo często pytają mnie o określone elementy nadwozia do citroena, bądź też elementy mechaniczne do reno. Części do renault są wyjątkowo popularne, ze względu na dużą ilość samochodów, które w ostatnich latach zostały sprowadzone do kraju. Zgodnie z moimi obliczeniami, handel częściami jest stanowczo bardziej opłacalny, niż komis, w związku z czym najprawdopodobniej w najbliższym czasie zrezygnuję z tej części działalności. Sama sprzedaż części do samochodów renault w pierwszym kwartale ubiegłego roku przyniosła wielki zysk, niż handel samochodami na przestrzeni całego roku. Jest to pewnego rodzaju fenomen, ponieważ za pośrednictwem internetu jest zdecydowanie łatwiej kupić cały samochód, niż jego określoną część.

Zdecydowałem, że sprzedaż części samochodowych głównie francuskich marek (w tym bardzo popularnych citroena oraz renault) aktualnie zdecydowanie lepiej wpasowuje się w potrzeby dzisiejszego rynku, niż jakakolwiek inna działalność gospodarcza związana z samochodami. Jeżeli tylko oferuje się części dobre i sprawdzone można odnieść gospodarczy sukces.

Najnowsze informacje na motoleg.pl