botox

Czy botox potrzebny kobiecie po trzydziestce?

Zawsze zastanawiałam się, jak to się stało, że moje wszystkie koleżanki już dawno powychodziły za mąż i mają dzieci, a ja jestem sama jak palec i nikt mnie nie chce. Spotykałam się czasami przelotnie z różnymi mężczyznami, ale nie wychodziło z tego nic poważnego, niestety.

Botox w celu ujędrnienia skóry

botoxPostanowiłam zadbać o siebie i dopiero wtedy zacząć szukać jakiegoś partnera. Moim celem była Bydgoszcz i jej medycyna estetyczna, gdyż wyczytałam, że tam są najlepsi specjaliści którym można zaufać. Po pierwsze, chciałam zrobić sobie usta. Moje były mało wyraźne, i tak cienkie, że jak nawet pomalowałam je szminką, to nie było nic widać. Po drugie, konieczny był botox w Bydgoszczy, bo twarz już nie była tak pięknie jędrna jak kiedyś. Trochę się tego obawiałam, ale wiedziałam, ze tylko w ten sposób mogę zwiększyć swoje szanse na poznanie kogoś. Bo do najpiękniejszych nie należałam. Naturalna ja nie była wcale interesująca, i chyba nawet charakterem tego nie mogłam nadrobić. Jeżeli jakieś zabiegi na twarz mogą mi pomóc kogoś poznać, to zrobię wszystko, aby tak było. Odłożyłam strach na dalszy tor i uderzyłam w zmiany. Te zabiegi na ciało były bardzo przyjemne. Nic mnie nie bolało, tylko może fakt, że mój portfel się trochę uszczuplił. Jak tam w tych salonach ładnie pachniało różnymi kosmetykami. Oczyszczano mi twarz, aplikowano różne preparaty. W końcu miałam piękne usta i brwi i wszystko. Później przefarbowałam sobie w domu włosy i już w ogóle wyglądałam zupełnie inaczej. Nie mogłam siebie poznać i byłam bardzo zadowolona, gdyż dawna ja mi się nie podobała za grosz.

Teraz przynajmniej stałam się atrakcyjna, i już widzę tego rezultaty. Faceci gwizdali za mną ostatnio jak byłam w sklepie. Ucieszyłam się, bo może w końcu coś się zmieni i będę miała z kim spędzać całe dnie.