Czy istnieją skuteczne lakiery półmatowe do podłóg?

Wielu właścicieli posiadłości, domów, mieszkań, biur i powierzchni handlowych pod wynajem boryka się z faktem ścierania lub uszkodzenia nawierzchni podłogowej.

Lakiery hd półmatowe hitem ostatnich miesięcy

bona traffic hd półmatowySzczególnie problem ten zajmuje umysły osób, które prowadzą galerie handlowe i sklepy (generalnie nazwijmy to miejscami użyteczności publicznej), gdyż wzmożony ruch klientów i często chodzenie tymi samymi ścieżkami między regałami czy sprzętem powoduje wycieranie się podłogi drewnianej. Kiedyś w celu zabezpieczenia podłóg stosowano różnego rodzaju pasty czy specjalne preparaty do podłóg, ale przy większych powierzchniach okazywało się to bardzo kosztowne i żmudne, a konieczność powtarzania zabiegu co cztery miesiące wcale nie powodował uśmiechu na ustach właścicieli takich przybytków. Jakiś czas temu firma bona wprowadziła na rynek dwukomponentowy w 100% poliuretanowy lakier nawierzchniowy na bazie wody. Jednak od tego momentu minęło już 18 lat, a technologia się zmieniła. Firma jednak idac za nową technologią i ułatwiając życie klientom także wypuściła ostatnio nowy lakier – bona traffic hd półmatowy. Lakier ten w przeciwieństwie do innych lakierów na rynku charakteryzuje się niezwykle wysoką odpornością na zadrapania, ścieranie oraz działanie środków chemicznych stosowanych zarówno w gospodarstwach domowych jak i firmach, a przede wszystkim doskonale się rozpływa. Dodatkowo lakier firmy bona należy do jednych z najmniej szkodliwych lakierów dwukompoinentowych dostępnych na rynku europejskim, gdyż emisja lotnych związków organicznych wymieszanego utwardzacza z lakierem wynosi maksymalnie 52g/l.

Stąd nasi specjaliści polecają głównie lakier bona traffic hd, aby zadbać o nawierzchnie które mogą ulec ścieraniu. Uważamy, że jest to najlepszy wybór dla każdego kto ceni sobie zdrowie, wygodę i dobrą cenę.