kosze gabionowe

Czy kosze gabionowe sprawdzą się w każdym stylu budownictwa?

Wczoraj oglądałam ciekawy program na temat nowości w branży budowniczej. Opowiadał o rozwiązaniach opartych na takich elementach jak kosze gabionowe, w których umieszczane mogą być kamienie, rośliny, takie elementy cudownie komponują się z każdym domem.

Kosze gabionowe ciekawą alternatywą dla innych ogrodzeń

kosze gabionowePrzypomniałam sobie, że kiedyś jechałam rowerem, przez sąsiednią wioskę i tam widziałam ogrodzenie gabionowe, ale wtedy w ogóle nie miałam pojęcia co to jest. Gambion to całkiem przyjemne dla oka rozwiązanie. Podobało mi się szalenie, jak widziałam u innych efekt zastosowania takiego materiału. Mój dom jest raczej w stylu wiejskim, rustykalnym, nie wiem, czy gabiony pasowałyby do całości. Myślę, że powinnam się skontaktować z producentem, który produkuje solidne kosze gabionowe, wówczas, może uzyskam satysfakcjonującą mnie odpowiedź, czy takie gabiony będą pasowały do mojego wystroju. Nie wiem, a może pośród was jest ktoś, kto zna moje okolice, a może w moim ośrodku ktoś już nocował? Chętnie poznam waszą opinię, czy ogrodzenie gabionowe to będzie dobra inwestycja, czy warto przerabiać aktualny stan ogrodzenia w zupełnie innym kierunku. Liczę też, że może ktoś wykona dla mnie taką indywidualną wizualizację. W załączniku podsyłam zdjęcie, można je przerobić, dołączyć gabiony tak aby pasowały. Jeśli chodzi o producenta nie jest o aż tak istotny, ważne aby gabiony pasowały do mojej posesji. Bardzo mi się to podoba, ale nie wyobrażam sobie na razie jak to będzie współgrało. Chcę też aby kosze gabionowe nie były zbyt wysokie, lubię jak turyści podziwiają moją altankę na podwórku.

 

Jest takim znakiem rozpoznawczym i pozwala mi na organizowanie wspaniałych spotkań z przyjaciółki i artystami pod gołym niebem. Może kiedyś przyjedzie do mnie jakiś znany poeta krakowski, chcąc napisać coś w altance.