Czy warto pójść na paznokcie hybrydowe?

Ostatnimi czasy na piedestale są paznokcie hybrydowe. Te malowane zwykłymi lakierami, praktycznie odeszły w zapomnienie. Owszem wciąż dużo kobiet maluje sobie nimi paznokcie, ale to hybrydy robią prawdziwą furorę. Dlaczego?

Jak wykonuje się manicure hybrydami?

wyjątkowy manicure hybrydowy w PoznaniuNie jest to tak proste jak malowanie zwykłymi lakierami, ale również i nie aż tak trudne. Od czego trzeba zacząć? Przede wszystkim najpierw musimy znaleźć jakiś dobry salon. Pamiętajmy o tym, że taki zabieg kosmetyczny niesie za sobą różne konsekwencje. Różnego rodzaju narzędziami ktoś może zrobić nam krzywdę. Ważne jest by były one sterylne i często wymieniane. Oczywiście w takich salonach koszt paznokci będzie wyższy, ale nasze dłonie na pewno będą bezpieczne. Gdy już znajdziemy właściwy salon, wizyta przebiega bardzo szybko i przyjemnie. Na początku oczywiście są przygotowywane paznokcie, między innymi piłowane do odpowiedniego kształtu. Następnie płytka jest przygotowywana i nakładane są poszczególne warstwy lakieru, który wybierzemy sobie ze wzornika. Każda poszczególna warstwa jest utwardzana. Po wszystkim nakładany jest jeszcze dodatkowy top, który utwardza cały lakier. Wykonanie takich paznokci wprawionej osobie nie zajmie zbyt długo. Na pewno wytrzymają nam one w idealnym stanie dwa tygodnie, później pojawi się już odrost. Dziś możemy wykonać sobie taki wyjątkowy manicure hybrydowy w Poznaniu, ale i w wielu innych miastach. Koszt jest różny, dużo zależy od poziomu salonu i rodzaju zdobienia, które sobie wybierzemy.

Paznokcie hybrydowe sprawdzają się przy dzisiejszym tempie życia. Nie mamy czasu na to, by co kilka dni malować paznokcie zwykłymi lakierami. Dobrze jest zdecydować się na paznokcie hybrydowe i cieszyć się nimi przez długi czas. Na pewno nie pożałujemy skorzystania z takiej usługi.