wizytówki wzory

Dodatkowa praca – projektowanie wzorów wizytówek

Kupiłem ostatnio sobie w internecie program do wizytówek, ponieważ chciałem się zająć czymś dodatkowo a to było łatwe zajęcie.

Wizytówki mogą mieć niezliczone ilości wzorów

wizytówki wzoryUważam, że projektowanie wizytówek wymaga kreatywnego myślenia a ja takie właśnie posiadam. Mam już zrobione przez siebie wizytówki wzory, które rysowałem ręcznie, ale jak będę miał już kreator wizytówek, to dopiero będę mógł pokazać na co mnie stać. Już kiedyś robiłem dla znajomego wizytówki online, które mu się podobały i chyba do dziś ma je załączone w e mailach. Zainstalowałem sobie program i mogłem zacząć działać. Sam zrobiłem wizytówki wzory, które w mojej ocenie wyglądały bardzo profesjonalnie, byłem z nich szalenie zadowolony. Program jest rewelacyjny i projektowanie wizytówek sprawia mi dużo frajdy. Jak już miałem gotowe wizytówki wzory to wrzuciłem w neta swoją ofertę i czekałem czy ktoś się odezwie. Następnego dnia napisał do mnie jakiś facet, który ma małą firmę i zapytał o koszty. Nie miałem pojęcia ile takie coś kosztuje więc strzeliłem cenę z głowy. Zgodził się, więc przesłałem mu wizytówki wzory, żeby wybrał sobie interesujący go wzór. Wykonałem dla niego zlecenie i poszedłem do pobliskiego punktu, żeby wydrukować wszystko, ponieważ nie miałem jeszcze swojego sprzętu. Poczekam i zobaczę jak się sprawy rozwiną i wtedy zainwestuję w odpowiedni sprzęt. Po wydrukowaniu od razu poszedłem na pocztę, żeby mu wszystko wysłać. Jeżeli projektowanie wizytówek się uda to będę miał o wiele bardziej rozwiniętą swoją firmę i będę mógł więcej zarobić a klienci zawsze będą potrzebowali wizytówki prawda?

Co to za przedsiębiorca, który takiej nie posiada? Sobie oczywiście zrobiłem wizytówki online i takimi się posługuję. Moja działalność funkcjonuje od niedawna i chcę ją poszerzać o dodatkowe usługi.