Dostaję na święta zestaw do paznokci hybrydowych

W tym roku na święta jedziemy do mojej siostry. Zaręczyła się z Marianem i postanowili, że swoje rodziny zaproszą w tym roku, ażeby się poznały. Pomysł mi się spodobał i nawet cieszyłam się, że poznam Mariana rodzinę. To będą udane święta.

Zestaw do paznokci hybrydowych był trafionym prezentem

zestaw do paznokci hybrydowychW naszej rodzinie od zawsze panuje zasada, że losujemy osobę, której robimy prezent. Siostra zorganizowała wszystko w taki sposób, ażeby wszyscy byli zadowoleni. Ja wylosowałam mojego brata Maćka i nie było problemu z prezentem. Nie wiem jednak kto mi robi prezent i tym bardziej jestem ciekawa co dostanę. W dniu świąt wszyscy byli bardzo podekscytowani. Rodzina Mariana okazała się na prawdę fajna. Kiedy w końcu zaczęłam rozpakowywać swój prezent to każdy czekał z niecierpliwością. W środku był zestaw do paznokci hybrydowych, o którym zawsze marzyłam. Spojrzałam na siostrę i od razu wiedziałam, że to od niej dostałam ten prezent. Ciągle jej mówiłam, że lubię malować paznokcie a zwykłe lakiery są nietrwałe i jakbym miała taki porządny zestaw do paznokci hybrydowych to mogłabym dopiero szaleć. Widać siostra poważnie potraktowała to co mówiłam, bo dostałam bardzo dobry sprzęt. Lampa jest kompaktowa i wygodna w użyciu. Do tego jest tak dużo lakierów, że wystarczy mi na pół roku chyba. Naturalnie od razy zabrałam się za robienie paznokci i nawet pomalowałam paznokcie mamie Mariana. Wybrała sobie czerwony kolor. Wyszło mi bardzo ładnie, mimo iż robiłam to po raz pierwszy. Bardzo jestem zadowolona z takiego prezentu.

Na dzień dzisiejszy robię paznokcie profesjonalnie. Co chwilę przychodzą do mnie koleżanki i proszą, ażebym im zrobiła hybrydy. Taki zestaw to na prawdę świetna sprawa. Nie wyobrażam już  sobie malować paznokci w inny sposób.