szybkozłączki pneumatyczne

Dostawa szybkozłączek pneumatycznych

Nazywam się Jan i niedawno robiłem kurs na prawo jazdy kategorii C, aby móc pracować jako kierowca. Pracowałem w różnych zawodach, ale zdecydowanie swoją przyszłość chcę związać z transportem. Ogłosiła się firma, która produkuje między innymi przewody pneumatyczne i poszukuje dostawcy.

Szybkozłączki pneumatyczne musza dotrzeć do klienta

szybkozłączki pneumatyczneOd razu zgłosiłem się do nich i przedstawiłem swoje kwalifikacje. Całe województwo znam bardzo dobrze i jako dostawca na pewno się sprawdzę. Rozmowę kwalifikacyjną miałem z dyrektorem magazynu i wypadłem naprawdę świetnie, ponieważ od razu otrzymałem to zatrudnienie. Już następnego dnia miałem dostarczyć trwałe szybkozłączki pneumatyczne do klienta, który również zamówił elektrozawory pneumatyczne z naszej firmy. Miałem określony czas na realizację tej dostawy, więc starałem się aby wszystko poszło sprawnie. Kiedy dostarczyłem szybkozłączki do tego klienta to od razu wróciłem do firmy. Byłem bardzo zadowolony, że udało mi się zrealizować tę dostawę zgodnie z zamierzeniami. Na miejscu dostałem siłowniki pneumatyczne do zawiezienia, ale firma, do której jechałem mieściła się niedaleko, więc nie obawiałem się, że coś może pójść nie tak. Kiedy przyjechałem na miejsce, to pracownicy wypakowali wszystkie siłowniki pneumatyczne a ja poszedłem się rozliczyć o pokwitować odbiór. To był bardzo fajny dzień. Szef powiedział, że jak na pierwszy dzień pracy sobie świetnie poradziłem i mnie pochwalił. Juro będę miał do zawiezienia elektrozawory pneumatyczne i już wiem, że na pewno sobie poradzę.

Zawsze termin na dostawę jest trochę wydłużony ze względu na korki czy inne sytuacje na drodze. Wiem, że jeżeli będę wyjeżdżał z towarem zgodnie z planem, to nie muszę się obawiać, że będzie jakieś opóźnienie. Myślę, że sprawdzę się w tej pracy i dostanę umowę na stałe.