Dostawca energooszczędnych okien

Nazywam się Marian. Przez wiele lat pracowałem jako taksówkarz w Piasecznie, ale głównie miałem nocne zmiany i uznałem, że trzeba poszukać innego zajęcia. Zatrudniłem się więc w firmie produkcyjnej i pracuję jako dostawca.

Okna balkonowe dla klienta

oknaFirma ta produkuje energooszczędne okna z garwolina różnego rodzaju, które dostarczam klientom na terenie całego kraju. Jakiś czas temu miałem zawieść okna balkonowe do klienta z Grójca, który pierwszy raz złożył u nas zamówienie. Zamówił okna balkonowe w ilości dwudziestu sztuk. W trasę ruszyłem od razu. Dostarczyłem mu wszystkie okna balkonowe, podpisał mi odbiór i wróciłem do firmy. Innym razem miałem zawieść okna wystawowe do firmy z Otwocka. Zamówili okna wystawowe w ilości kilkunastu sztuk. Na miejsce dojechałem na czas i nie było żadnego problemu. Wszystkie okna, które przewożę są odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu mamy pewność, że nie dojdzie do żadnego uszkodzenia podczas transportu. Klienci i tak zawsze na miejscu sprawdzają wszystkie okna a dopiero po tym podpisują mi potwierdzenie odbioru. Wiem, że nasze okna również sprawdzają pracownicy podczas pakowania, ale klient zawsze ma prawo do sprawdzenia a ja im to umożliwiam. Niedawno szef wysłał mnie do firmy z Warki, gdzie miałem dostarczyć okna plastikowe na teren budowy. Znam dość dobrze Warkę, ponieważ mam tam rodzinę i stwierdziłem, że przy okazji ją odwiedzę. Kiedy dojechałem na miejsce to od razu zawiozłem okna do klienta i zadzwoniłem do kuzyna. Umówiliśmy się na małą kawę, ponieważ nie miałem zbyt wiele czasu. Opowiedziałem mu, że pracuję jako dostawca i rozwożę okna do klientów, którzy u nas dokonali zakupów.

Praca jest przyjemna a okna sprzedają się dobrze, dzięki czemu mam dużo zleceń. Na pewno jeszcze nie raz będę w Warce to wtedy odwiedzę swojego kuzyna