spektrometr alfa

Dystrybucja spektrometrów alfa i gamma

Jestem przedstawicielem handlowym. W tym zawodzie pracuję już przeszło siedem lat i muszę przyznać, że jest to najlepsze zajęcie jakie do tej pory wykonywałam.

Polecany spektrometr alfa – często kupowany

spektrometr alfaPrzede wszystkim zajęcie to wymaga ode mnie otwartości, umiejętności zareklamowania i sprzedania produktu oraz utrzymywania dobrych kontaktów z dotychczasowymi klientami, a także pozyskiwanie nowych. Tym, co do tej pory oferowałam naszym klientom były mikroskopy, ale obecnie poszerzyliśmy ofertę także o spektrometry. Tutaj zadanie jest o tyle prostsze, że są to produkty skierowane do określonej grupy docelowej. Na przykład Spektrometr FTIR bardzo często wykorzystywany jest w przemyśle rafineryjnym, a spektrometr Ramana w farmaceutycznym. Obecnie w sprzedaży mamy prawie wszystkie rodzaje spektrometrów i akcesoria do nich, takie jak oprogramowanie czy detektor promieniowania. Polecany spektrometr alfa – podobnie zresztą jak spektrometr gamma – jest od nas bardzo często kupowany przez instytuty, naukowców, badaczy i laboratoria. Pozwala on na badanie bardzo różnych próbek rozpoczynając od gleby, przez różnego rodzaju skały po wodę. Spektrometry wykorzystywane są też do wykrywania i lokalizowania promieniowania w pojazdach zarówno osobowych, jak i dostawczych. Naszymi klientami są więc rozmaite przedsiębiorstwa, szkoły, uczelnie i instytucje państwowe. Znacznie rzadziej zdarza mi się sprzedawać te urządzenia osobom prywatnym chyba, że są to pasjonaci. Ta praca jest dla mnie sporym wyzwaniem, a jednocześnie czerpię z niej dużo przyjemności i satysfakcji zawodowej.

Jednocześnie myślę, że spektrometria jest niezwykle przyszłościową dziedziną, która za kilka lub kilkanaście lat z pewnością znajdzie kolejne zastosowania. Dzięki temu przynajmniej nie muszę martwić się o przeszłość.