EYELINER W PISAKU

Eyeliner w pisaku – klasyczne kreski na powiekach

W makijażu, podobnie jak przy gotowaniu w kuchni, są gotowe przepisy na klasyczne rozwiązania, które sprawdzą się doskonale w każdych okolicznościach. Warto je znać, gdyż gwarantują świetny wygląd – dopasowany do praktycznie każdej sytuacji i każdej kobiety, która na taki makijaż się zdecyduje.

Eyeliner w pisaku, czyli jak stworzyć klasyczny makijaż

EYELINER W PISAKUKlasyczna kreska i delikatny makijaż ust to przepis na kultowy już makijaż – nie ma chyba żadnej kobiety, która choć raz w życiu nie skorzystała z jego dobrodziejstw. Nie byłoby także przesadą stwierdzić, że taki klasyczny look pokochały już miliony kobiet na całym świecie. Nic w tym dziwnego – jest to jednocześnie bardzo elegancki makijaż, który sprawdzi się w pracy czy na codzienne wyjścia. Jednak dzięki zastosowaniu pewnych tricków czy drobnych modyfikacji sprawdzi się także na wieczorną imprezę czy wyjście do klubu. Najlepiej w roli kosmetyku do narysowania klasycznej kreski sprawdzi się eyeliner w pisaku. Jest łatwy w obsłudze – o wiele bardziej niż eyeliner w słoiczku czy kredka. Eyeliner w pisaku pozwoli na sprawne manewowranie grubością kreski oraz jaskółką znajdującą się na zewnętrznej krawędzi oka – możemy dowolnie stworzyć w zależności od efektu, jaki chcemy osiągnąć albo kreskę bardzo cienką albo wręcz przeciwnie – grubszą, nieco bardziej wyrazistą. Uzupełnieniem takiej kreski będą dobrze wytuszowane rzęsy lub dodatkowe kępki rzęs, które można przykleić na bardziej wymagające okoliczności. Do tego jasna szminka i mamy klasyczny makijaż – idealny do każdego stylu i typu urody.

Makijaż z użyciem eyelinera jest stosunkowo łatwy w wykonaniu – wystarczy zdobyć nieco wprawy w rysowaniu idealnej kreski i sprawnym tuszowaniu rzęs. Każda z kobiet z pewnością poradzi sobie z jego wykonaniem, w dosłownie kilka bądź kilkanaście minut!