Firma budująca domy pasywne i nie tylko

Jestem właścicielem firmy, która buduje domy. Firmę tą założył mój ojciec już wiele lat temu, ale niestety umarł, a z racji tego że jestem jego jedynym synem można powiedzieć że przejąłem po nim schedę. Ogólnie rzecz biorąc firma prosperuje na bardzo dobrze.

Domy pasywne są coraz bardziej popularne

domy pasywneMamy bardzo dużo zamówień na ekologiczne domy pasywne. Proszą nas o wybudowanie domów różne firmy, także osoby prywatne, jednak najczęściej proszą nas o to deweloperzy, aby wybudować kilka bliźniaków, czy takich samych domów, tworzących jedno osiedle. Nie możemy narzekać na brak pracy, bo zamówień mamy już na przyszłe dwa lata bardzo wiele. Dlatego też zatrudniam coraz więcej ludzi, ponieważ jak wiadomo tak to jest na rynku. Ja jako szef kieruję tym wszystkim, jednakże nie jest to łatwa praca. Firma jest jedną z topowych w moim mieście i że tak to nazwę trzeba trzymać poziom. Zawsze każdy dom musi być wybudowany idealnie, trzeba zwracać uwagę na wszystkie detale, bo jest to ważne. Jak wiadomo, jak źle się wybuduje chociażby jeden dom, to zła fama pójdzie i można pożegnać się z nowymi zleceniami. Jak wspomniałem moja praca nie należy do łatwych, to ja przyjmuję zlecenia, oceniam czy jesteśmy wraz z brygadą wykonać wszystko tak, jak życzy sobie klient.

Ostatnio mieliśmy zlecenie żeby wybudować dwa domy w Solcu, jednakże musieliśmy zrezygnować, ponieważ niedoszły klient nie dogadał się z nami w kwestii finansów, a wiadomo, że wszyscy mają swoje stawki i nikt nie może pracować za tak zwany „bezcen”.