oczyszczalnia ścieków

Firma ogrodnicza szuka zleceń na montaż oczyszczalni

Jestem właścicielką firmy zajmującej się projektowaniem ogrodów i dystrybucją materiałów ekologicznych. Firmę prowadzę od sześciu lat w Poznaniu. Ostatnio mam mało zleceń na projektowanie ogrodów. Przydomowa oczyszczalnia ścieków to pierwszy etap mojej pracy.

Oczyszczalnia ścieków – poszukujemy klientów

oczyszczalnia ścieków

Budując dom i tworząc ogród od podstaw warto zainwestować w przydomowe oczyszczalnie ścieków. Oczyszczalnia biologiczna jest w dzisiejszych czasach bardzo ważna. Trzeba dbać o środowisko a oczyszczalnia biologiczna spełnia te normy. Przydomowa oczyszczalnia ścieków nie wymaga dużo miejsca. Nadaje się na każde nawet trudne warunki gruntowe. Musi być podłączone do kanalizacji co innego szambo ekologiczne. Szambo ekologiczne zazwyczaj zakładam u klientów, którzy kupili działkę rekreacyjną gdzie nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji lub przyłączenie byłoby bardzo drogie. Wówczas poniesione koszty byłyby za duże i nigdy by się nie zwróciły. W internecie zamieściłam ogłoszenie, że poszukuję zleceń i wypisałam czym się zajmuję. Opisałam szczegółowo jak wykonuje się dane pracy, żeby zamontować szambo ekologiczne. Zwróciłam uwagę, że oczyszczalnia ścieków w sposób naturalny i bez naszej pomocy oczyszcza wodę. Wystarczy zlecić zamontowanie zbiorników specjalistom i wówczas mamy pewność, że prace będą wykonane prawidłowo a przydomowe oczyszczalne ścieków będą spełniały swoją funkcję. W ogłoszeniu zaznaczyłam, że do każdego zlecenia dokładam zbiornik na deszczówkę.

Opisałam zalety i zagwarantowałam, że zbiornik na deszczówkę przydaje się bo dzięki wodzie, która zostaje odkładana można podlewać trawnik i rośliny ogrodowe. Ogłoszenie zamieściłam także w gazecie lokalnej. Muszę przyznać, że nie sądziłam że od razu zgłosi się tak dużo klientów. Zaczynam w przyszłym tygodniu.

Wiele na temat naszych produktów i dobrych oczyszczalni przydomowych można przeczytać na – oczyszczalnie.radom.pl