zabezpieczenia konstrukcji stalowych

Firma szuka pracownika do zabezpieczenia konstrukcji stalowych

Nazywam się Piotr i mam trzydzieści pięć lat. Moja firma mocno się rozwija, dlatego uznałem, że czas najwyższy zatrudnić dodatkowego pracownika. Mam wykwalifikowaną załogę, jednak pracy mam tak dużo, że pomoc jest niezbędna.

Zabezpieczenia konstrukcji stalowych i ogłoszenie

zabezpieczenia konstrukcji stalowychBędzie mi potrzebna osoba, która będzie wykonywała malowanie ognioochronne konstrukcji stalowych oraz oczywiście malowanie antykorozyjne konstrukcji stalowych i chcę aby to była osoba z doświadczeniem. Nie mamy czasu, żeby wysyłać nowego pracownika na szkolenie. Niebawem ma być inspekcja techniczna powłok malarskich i pracownicy nie mają czasu, żeby wdrażać nowego. Muszą wykonywać malowanie antykorozyjne, żeby zdążyć na czas. Dodatkowym atutem będzie, jeżeli osoba ta będzie znała odpowiednie zabezpieczenia konstrukcji stalowych i mam nadzieję, że właśnie ktoś taki się znajdzie. Zamieściłem na stronie internetowej swojego przedsiębiorstwa informację, że poszukiwany jest pracownik, który wykona malowanie ognioochronne konstrukcji stalowych oraz będzie wiedział jak wykonać malowanie antykorozyjne konstrukcji stalowych. Zaznaczyłem, że będą rozpatrywane tylko zgłoszenia od osób, które posiadają odpowiednie doświadczenie. Na końcu dodałem, że jeżeli chodzi o zabezpieczenia konstrukcji stalowych to ich znajomość będzie dodatkowym atutem. Liczę na dużo zgłoszeń, ponieważ czas nas nagli i pilnie potrzebne są dodatkowe ręce do pracy. Niedługo będzie inspekcja techniczna powłok malarskich i mamy w firmie teraz gorący okres.

Po dwóch dniach podesłał zgłoszenie Janusz, który już wykonywał malowanie ognioochronne konstrukcji stalowych i ma doświadczenie jeżeli chodzi o malowanie antykorozyjne i uznałem, że jest to doskonały kandydat. Zaprosiłem go na rozmowę i jestem pełen nadziei, że to jest właśnie ta osoba, której szukam.