usługi transportowe

Firma z usługami transportowymi, która wie jak postępować

Ostatnimi czasy przytrafiła mi się niezbyt miła sytuacja, która jednak została rozwiązana tak dobrze i profesjonalnie, że firma, która miała z tym związek, wyszła z tego z ogromnym plusem u mnie.

Usługi transportowe były fachowe

usługi transportowe Zleciłem usługi transportowe firmie, która miała w ofercie przeprowadzki i tego rodzaju sprawy. Przeprowadzałem się z jednego mieszkania do drugiego, i miałem do przejechania całą Warszawę. W trakcie transportu okazało się, że kierowca miał drobną stłuczkę nie ze swojej winy. Niestety wszystkie moje meble i rzeczy uległy znacznym uszkodzeniom. Przyznam, że myślałem, że dopóki firma transportowa nie dostanie odszkodowania, to nie mam co liczyć na to, że pieniądze zostaną mi zwrócone. Gdy dwa dni później przyjechał do mnie inny samochód, z odkupionymi dokładnie takimi samymi meblami i rzeczami, byłem w szoku. Stwierdzili, że skoro wykupiłem u nich usługi transportowe na terenie Warszawy, to nie ma mowy o tym, bym czekał za tym, aż oni dostaną odszkodowanie. Woleli wyłożyć pieniądze i odkupić moje przedmioty, po czym samemu walczyć o to, by odzyskać należne im pieniądze, niż pozwolić mi czekać. By przeprosić za całą sytuację (choć nie nastąpiła ona z ich winy), dokupili mi dodatkowo ogromną bombonierkę oraz butelkę dobrego wina. Był to niezwykle miły gest z ich strony. Pomimo tego, że z początku nieźle się zestresowałem, ostatecznie musiałem przyznać, że potrafili wybrnąć z tej niezbyt miłej sytuacji. Wiedziałem, że jeśli będzie mi potrzebny transport, to będę wiedział gdzie się udać. Miałem gwarancję co do tego, że usługi transportowe w Warszawie przez tę jedną firmę zostaną wykonane na najwyższym możliwym poziomie.

I nawet jeśli coś pójdzie nie tak nie z ich winy, to i tak załatwią to tak, by klient był w pełni zadowolony. Dlatego polecam ich wszystkim i nie mogę się doczekać, kiedy znów będę się przeprowadzał.