Fotelik Baby safe

Zgodnie z przepisami obowiązującymi w naszym kraju, małe dziecko należy przewozić w specjalnym foteliku samochodowym. Na tylnym siedzeniu musi być ułożony przodem do kierunku jazdy, a na przednim siedzeniu tyłem do kierunku jazdy, ponieważ tak jest najbezpieczniej.

Jakość fotelika Baby Safe

baby safe yorkFotelik jest kompatybilny z większością modeli samochodów i można go bez problemu zamontować z przodu, lub na tylnym siedzeniu z użyciem pasów bezpieczeństwa. Dzięki specjalnemu mocowaniu, możemy go połączyć z najpopularniejszymi wózkami dla dzieci, ponieważ zapięcia są uniwersalne. Baby Safe York poza fotelikiem, spełnia też funkcję kołyski dla nieco starszych dzieci. Jako jedyny na rynku, posiada siedmiostopniową regulację pasów zamontowanych w wewnętrznej części siedziska, oraz adaptacyjną poduszkę za głową dziecka, która dopasowuje się do jej ułożenia i kształtu. Fotelik został wykonany z wyjątkowo trwałych i lekkich materiałów, które chronią dziecko w sytuacji ewentualnego wypadku. Posiada on wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i pozytywnie przeszedł testy producenta dotyczące jego zachowania w trakcie kolizji. Baby Safe jest doskonale zabudowany, przez co osłania malucha z każdej strony. Jest wyposażony w rozkładany i regulowany daszek, oraz posiada unikalny system wentylacji w siedzisku i oparciu, przez co dziecko się nie spoci i będzie miało zapewniony odpowiedni przewiew. Fotelik z serii York jest uniwersalną wersją dopasowaną do dziecka o wadze od urodzenia do trzynastu kilogramów.

Dokonując wyboru fotelika do samochodu, należy się kierować jego jakością wykonania, trwałością, oraz czy posiada odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa. Foteliki Baby Safe są przede wszystkim bezpieczne, dlatego cieszą się takim dużym zainteresowaniem wśród rodziców.