fotografia ślubna

Fotografia ślubna a poszukiwania fotografa na urodziny

Mam dziecko i niedługo ma swoje jedenaste urodziny. Syn Krzysiek chodzi już do szkół w jego klasie modne jest organizowanie urodzin w sali zabaw. Zazwyczaj wszystkie dzieciaki z klasy zapraszają się wzajemnie i urodziny są wyprawiane w osiedlowej sali, w której znajdują się piłeczki, trampoliny a także zjeżdżalnie.

Fotografia ślubna była jedną ze specjalizacji fotografa

fotografia ślubnaSyn już ie może doczekać się swoich urodzin. To będą jego pierwsze urodziny poza naszym mieszkaniem. Nigdy dotąd ie wyprawialiśmy urodzin w taki sposób. Postanowiłam to uwiecznić. Zamówiłam fotografa, którzy ma zrobić piękne zdjęcia synowi i jego koleżankom i kolegom. Do urodzin zostało dwa tygodnie. Śląsk to region, w którym jest dużo drukarni. Zamówiłam zaproszenia w kształcie samochodu. Fotografia dziecięca jest bardzo istotna dla mnie. Staram się uwiecznić każdy ważniejszy moment w życiu mojego syna. Wiem, że za parę lat takie zdjęcia będzie się fajnie oglądało. Po miesiącu kiedy syn pojawił się na świecie zaprosiliśmy fotografa do naszego mieszkania. Sesja noworodkowa to była niespodzianka, którą wyszukali dla nasz moi rodzice czyli dziadkowie mojego syna. Zdjęcia maluszków bardzo im się spodobały i stwierdzili, że chcą mieć taką pamiątkę. Mój syn to ich jedyny wnuk. Później sesja dziecięca była robiona w naszej rodzinie kiedy synek skończył dwa lata. Zamówiliśmy wtedy fotografa do domu, który przyjechał do nas ze specjalistycznym sprzętem. Syn zawsze się śmieje ze swoich zdjęć jak był maluszkiem. Fotograf lubił dzieci i był bardzo cierpliwy. Nasz fotograf, który robił nam zdjęcia na ślubie ewidentnie się do tego nie nadawał. Fotografia ślubna wykonywana na Śląsku wychodziła mu bardzo dobrze.

Jednak nawet do nas nie miał cierpliwości. Zdjęcia z urodzin na pewno będą niezwykłe dzięki nim syn będzie miał pamiątkę na całe życie