Gdzie we Wrocławiu dostanę podnośniki koszowe?

Jestem właścicielem dużej firmy budowlanej. Ostatnio wygrałem przetarg na budowanie wysokiego budynku we Wrocławiu. Budowa trwała już jakiś czas. Rozpoczęliśmy oczywiście od prac ziemnych. Jednakże kilka dni temu otrzymałem od kierownika budowy, że budowa wkracza na wyższe piętra i niezbędne stało się posiadanie przez pracowników podnośnika koszowego. Musiałem załatwić taki sprzęt.

Wynająłem podnośnik koszowy we Wrocławiu

podnośniki koszowe wrocławNie miałem akurat wolnego podnośnika koszowego, gdyż jedyny jaki posiadam w firmie akurat był na innej budowie. Postanowiłem, że wynajmę taki podnośnik, dopóki tamta budowa się nie skończy i nie będę mógł przerzucić sprzętu. Poszukiwania podnośnika rozpocząłem od internetu. Wpisałem w wyszukiwarkę frazę: podnośniki koszowe wrocław, i zacząłem przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to czego potrzebowałem. Podnośnik koszowy na wynajem. Sądząc po zdjęciach podnośnik był w bardzo dobrym stanie i był zadbany. Posiadał wystarczająco duży udźwig, ponieważ wytrzymywał obciążenie do dwóch ton. Miał bardzo duży wysięgnik, nawet do 40 metrów. Dzięki temu wiedziałem, że moi pracownicy bez problemu będą mogli dostać się w najwyższe partie budowanego budynku. Kolejną jego zaletą było to, że można nim było sterować zarówno z poziomu kosza jak i z kabiny. Było to bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie.

Umówiłem się z właścicielem tego podnośnika i za niewielką dodatkową opłatą przywiózł on podnośnik koszowy od razu na moją wrocławską budowę. Podnośnik okazał się w bardzo dobrym stanie i moi pracownicy nie mieli zastrzeżeń, co do jego funkcjonalności. Bardzo się cieszę, że udało mi się znaleźć tak dobry podnośnik koszowy w tak przystępnej cenie na wynajem. Koszt wynajmu nie był zbyt wysoki, biorąc pod uwagę stan maszyny.