drukarnia cyfrowa

Grafik i drukarnia cyfrowa

Nazywam się Justyn i pracuję jako grafik. Zatrudnia mnie drukarnia we Wrocławiu i bardzo sobie cenię naszą współpracę. Ostatnio dostałem zlecenie na druk cyfrowy, który wykonałem doskonale, ponieważ klient był bardzo zadowolony i zlecił nam kolejne zadanie.

Wrocławska drukarnia cyfrowa jako miejsce pracy

drukarnia cyfrowaNasza drukarnia cyfrowa jest jedną z najlepszych we Wrocławiu. Każdy druk jaki wychodzi od nas jest wykonany perfekcyjnie. Nasi klienci nie dość, że bardzo nas doceniają, to dodatkowo polecają wśród znajomych i dzięki temu dostaliśmy naprawdę solidne zlecenie na druk cyfrowy dla pewnej ważnej osobistości. Drukarnia cyfrowa wrocław miała do wykonania tysiąc sztuk, więc druk ruszył od razu, żeby nie marnować czasu, zwłaszcza, że był on ograniczony, ponieważ klient potrzebował go jak to się mówi na wczoraj. Moja praca jest bardzo ceniona, ponieważ nie zawsze klienci mają gotowy druk, tylko przychodzą z jakimś szkicem i oczekują gotowego pomysłu, który ja dla nich przygotowuję. Jestem twórczy i mam bogatą wyobraźnię, dlatego jestem ceniony w swoim środowisku. Moja dziewczyna Celina jest jeszcze studentką i na razie nie pracuje. W przyszłym roku będzie musiała odbyć praktyki, więc postanowiłem, że nasza drukarnia cyfrowa ją przyjmie, ponieważ Celina również ma ogromny talent i taka persona przyda się w naszym zespole. Z Celiną już to omówiłem. Wiem doskonale, że ona chce iść swoją drogą, jednak potrzebuje praktyki i uznaliśmy, żeby pracowała ze mną, ponieważ drukarnia cyfrowa umożliwi jej zdobycie większej praktyki na pewno zdobędzie wiele potrzebnych umiejętności.

Celinie planuję się oświadczyć, ale poczekam aż skończy studia. Wtedy właśnie będzie najbardziej odpowiedni moment. Wiem już teraz, że się zgodzi, ponieważ bardzo często o tym rozmawiamy, ale wiem, że i tak ją zaskoczę.