Gustowne rodzaje oświetlenia

 

Obecnie możemy wybierać pomiędzy różnymi rodzajami oświetlenia. Dzięki pomysłowości projektantów i producentów w sklepach znajdziemy wiele modeli żyrandoli, lamp sufitowych oraz świateł punktowych. W zależności od potrzeb mamy możliwość instalacji urządzeń funkcjonalnych, cechujących się oryginalnym designem lub eleganckich i praktycznych.

Propozycje plafonów od London

stylowy plafon londonPołączenie nowoczesnego designu oraz klasycznych form w aranżacji wnętrz jest bardzo popularne od wielu sezonów. Oryginalne oświetlenie, które cechuje się nietradycyjnym wyglądem, a przy tym wprowadza do pomieszczenia pałacową atmosferę jest w tej chwili dostępne na wyciągnięcie ręki. W sklepach bez problemu znajdziemy takie modele, jak stylowy plafon london. Jest to dość kosztowna lampa sufitowa (koszt rzędu 150 – 400 zł, w zależności od wielkości modelu), która jednak daje tak niesamowite efekty świetlne, że jest warta swojej ceny. Plafon London posiada okrągłą, chromowaną podstawę, do której przytwierdzone są wiszące akrylowe kule, imitujące kryształy. Zarówno chromowana płyta, jak i zwisające dekory pięknie rozpraszają światło, tworząc miliony fantastycznych refleksów. Tego typu lampy sufitowe wprowadzają do oświetlanych pomieszczeń stylową, pałacową atmosferę, dlatego świetnie sprawdzają się w eleganckich salonach, przestronnych holach lub w pomieszczeniach reprezentacyjnych, np. w salach bankietowych lub konferencyjnych.

Eleganckie plafony London są dostępne w różnych rozmiarach, jednak wszystkie zachwycają efektownym designem, który podkreśla aranżację pomieszczeń nawet, kiedy światło jest wyłączone. Tego typu lampy sufitowe London posiadają jedno źródło światła, które w zupełności wystarcza, ponieważ chrom i akrylowe ozdoby skutecznie je rozpraszają.