Hojny producent obroży dla psów

Bardzo lubię zwierzęta i staram się pomagać różnego rodzaju fundacjom i schroniskom w mojej okolicy. Sama mam trzy psy i kocham je nad życie. Nie rozumiem tego jak ludzie mogą krzywdzić bezbronne zwierzęta. I choć nie mam nieograniczonych środków, pomagam jak mogę. Chociażby przez kupowanie odpowiednich produktów.

Pomoc od producenta obroży dla psów

producent obroży dla psówDość często zakupy przeznaczone dla moich zwierzaków robię w Internecie. Kupuję tam zarówno karmę i przekąski, jak i akcesoria, takie jak np. zabawki dla psów czy obroże albo miski. Jakiś czas temu odwiedziłam jedną z moich ulubionych stron, bo wcześniej dostałam e-maila, że zaczęła się tam promocja na darmową wysyłkę. Jednak, wcale nie to okazało się dla mnie najlepszą wiadomością. Po wejściu na stronę wyświetliła się informacja o tym, że robiąc tam zakupy pomaga się zwierzętom. Strasznie lubię takie akcje, więc kiedy zobaczyłam, że producent obroży dla psów część dochodów ze sprzedaży przeznacza na schronisko od razu przestałam kupować akcesoria dla moich psów od innych firm. To świetne, że kupując rzeczy, które potrzebuję wspieram zwierzaki. Na szczęście znam tę firmę i od dawna kupowałam ich produkty, więc to nie tak, że kupuję coś niesprawdzonego albo złej jakości i narażam tym swoje psy, tylko dlatego, że poczuję się lepiej bo pomagam zwierzętom. Od tamtego czasu to w tym sklepie zawsze robię zakupy i jestem bardzo zadowolona. 

Cieszę się, że producent obroży dla psów zdecydował się pomóc potrzebującym zwierzakom. W końcu jest ich tak dużo, a chętnych do pomagania niewiele. Na pewno nadal będę starać się wpłacać drobne datki na fundacje i schroniska, kupować wegańskie jedzenie, no i kupować akcesoria z tej firmy. Ostatnio zamówiłam tam nowe obroże i smycze dla psiaków.