drzwi wejściowe

Hurtownia drzwi wejściowych na śląsku

Spotkałam ostatnio przypadkowo mojego kolegę z liceum. Nie widzieliśmy się już dobre parę lat chociaż obydwoje w dalszym ciągu mieszkamy na śląsku i to naprawdę blisko siebie.

Drzwi wejściowe do mieszkania

drzwi wejściowe W mieście jest hurtownia drzwi i tam właśnie kolega pracuje. Byłam tam niedawno po to by zamówić sobie nowe drzwi wejściowe do mieszkania. Bardzo dobrze, że go spotkałam bo mogłam się podpytać o to jakie drzwi wybrać. Ja jako kobieta nie znam się za bardzo na takich sprawach. Oczywiście nie chciałam także wydać jakoś bardzo dużo pieniędzy. Planuje zrobić naprawdę duży remont i teraz staram się jednak na wielu rzeczach oszczędzać. Kolego doradził mi kupienie drzwi dre bo są naprawdę bardzo dobre. Drzwi te od razu mi się spodobały jednak nie były najtańsze. Wolałam kupić coś tańszego. Kolego powiedział, że mają teraz promocje na drzwi porta i one są naprawdę dobre. Może te drzwi nie były tak ładne jak pierwsze jednak także przypadły mi do gustu. Najważniejsze dla mnie było to, że drzwi te były dużo tańsze i mogłam sobie na nie spokojnie pozwolić. Musiałam zamówić także montaż drzwi bo nie było nikogo kto mógłby mi to zrobić. Kolega powiedział, że on przyjedzie i zrobi mi ren montaż bezpłatnie jeśli zaproszę go na kawę. Dla mnie to oczywiście żaden problem szczególnie, że ten kolega w liceum był jednym z moich lepszych znajomych. Zawsze bardzo dobrze się dogadywaliśmy. Szkoda, że po szkole się to wszystko jakoś rozsypało i tyle czasu nie utrzymywaliśmy z sobą żadnego kontaktu. Uważam, że można nadrobić ten czas i odnowić kontakt. Ja jestem jak najbardziej za. Cieszę się, że spotkałam w tej hurtowni kolegę.

Oprócz tego, że kupiłam drzwi po promocyjnej cenie to dzięki koledze dostałam jeszcze specjalny rabat. Drzwi w sumie wyszły mnie dużo taniej niż sądziłam.

Więcej o drzwiach www.qmam.net