atrakcje weselne

Iluzja a rzeczywistość czyli magiczne atrakcje weselne

Każdy z nas chce wierzyć w to, że magia istnieje naprawdę. W związku z tym wielu ludzi próbuje demaskować sztuczki magików, aby udowodnić, że magia nie istnieje.

Atrakcje weselne i realistyczne sztuczki

atrakcje weselne Nie jest to łatwe zadanie, gdyż iluzjonista pokazy swoje jako atrakcje weselne z konina ma tak realistyczne, że czasem ciężko jest nie uwierzyć w jego nadprzyrodzone zdolności. Cały sekret tkwi w tym, aby oszukać ludzkie oko, które wbrew pozorom nie jest tak spostrzegawcze. W rzeczywistości pokazy magii to prawdziwa sztuka aktorska. Głównym zadaniem iluzjonisty jest odwrócenie uwagi widza od tego co dzieje się na drugim planie. Poza tym pokazy iluzji wykorzystują wiele samodzielnie zaprojektowanych przez iluzjonistów gadżetów. Specjalne ubrania z ukrytymi kieszeniami, trefne pociski, fałszywe kajdanki. Na przykład jeden iluzjonista wykorzystał do swojego pokazu bliźniaczki, aby przenieś asystentkę z jednego końca sali na drugi. Publiczność oczywiście nie wiedziała o tym fakcie. Ten sam iluzjonista wykorzystał do swej sztuczki siłę luster, aby spowodować zniknięcie słonia ze sceny. Sztuczka ta opierała się na oszukaniu ludzkiego oka złudnym, fałszywym obrazem. Inni na przykład wykorzystują zapadnie w scenie aby ukryć jakieś duże przedmioty, sposób jest naprawdę mnóstwo, a wiele osób oglądając takie sztuczki tak naprawdę nie chce odkryć zasady sztuczek.

Chce wierzyć w to, że magia naprawdę istnieje w końcu w każdym z nas tkwi odrobina dziecka, marzącego o bajkowym świecie.