Impreza z okazji zaręczyn

Gdy mój narzeczony mi się oświadczył, przeczytaliśmy, że za granicą czasami organizuje się takie przyjęcia zaręczynowe. To u nich bardzo modne. Nie podążałam ślepo za modą, jednak uznałam, że to będzie idealny pomysł. Moje znajome mogłyby się nieźle wybawić, poznać znajomych mojego przyszłego męża. Dlatego wprowadziłam mój plan w działanie.

Wspólna zabawa zaręczynowa

imprezy okolicznościowe bydgoszczDobrze wiedziałam, gdzie wyprawiać imprezy okolicznościowe Bydgoszcz miała kilka miejsc sprawdzonych przeze mnie. Odbywały się tam wesela znajomych, ale wybierałam raczej takie skromniejsze miejsca. Wesele będzie wielkie i w ogromnym lokalu, natomiast takie przyjęcie nie może być bardziej obfite w atrakcje. Uznałam, że i tak będzie fajnie, jednak chciałam zafundować gościom wspaniałe rozrywki. Zamówiłam salę, w której można było pograć w tenisa. Większość moich znajomych uwielbia ten sport, i to również połączyło mnie z moim narzeczonym, więc uznałam, że to znak, aby właśnie w takiej sali z kortem tenisowym zorganizować zabawę. Będzie to taka zdrowa rywalizacja, połączona z zabawą. Postanowiłam, że każdy ze znajomych będzie musiał połączyć się w parę z osobą, której nie zna. Dzięki czemu automatycznie poznawali się, i więzi się zacieśniały. Gdy już zarezerwowałam lokal, przyszedł czas na zabawę. Przebraliśmy się w specjalne stroje przeznaczone do gry, a pracownik od organizacji imprez liczył punkty, które każdy zdobył. Każdy chciał wygrać, nasi znajomi mają ogromną wolę walki. Jednak traktowaliśmy te wyniki z przymrużeniem oka, bo inny był zamysł całej tej zabawy.

Podczas imprezy, wiele osób się ze sobą zintegrowało. Nawet okazało się, że niektórzy mieszkają niedaleko siebie a nawet o tym nie wiedzieli. Muzykę zaserwowaną nam rozkoszowaliśmy się przez całą zabawę. No a ten mecz tenisowy był niesamowity. Jedzenie dobre, wszystko jak najbardziej można polecić znajomym, by też wyprawili tam swoje uroczystości.