Imprezy służbowe w województwie małopolskim

Niektórzy ludzie są bardzo negatywnie nastawieni do swojej pracy – nie lubią tego co robią ani nie integrują się ze swoimi współpracownikami. To nie jest dobra ani dla nas, ani dla naszego otoczenia, dlatego powinniśmy wyjść ze strefy komfortu i na przykład pojawić się na przyjęciu służbowym, by spróbować zmienić swoje nastawienie na bardziej pozytywne.

Impreza firmowa w Krakowie

imprezy firmowe w KrakowiePrawdę mówiąc, przez sporą część swojego życia byłam kobietą bardzo negatywnie nastawioną do wszystkiego co mnie otacza. Tym samym stałam się samotniczką i ostatecznie nie miałam się do kogo odezwać. Wiedziałam, że muszę to zmienić i uznałam, że zacznę od zmian w stosunku do swojej pracy. Akurat zbliżał się sezon na imprezy firmowe w Krakowie, dlatego wiedziałam, że u nas też wkrótce się jakaś pojawi. Poszłam na nią ze szczerą obawą – w końcu nie byłam jeszcze na żadnej odkąd jestem w firmie. Kiedy weszłam do ładnie przystrojonej sali i zajęłam miejsce, czułam, że wszyscy na mnie patrzą, dlatego po prostu skupiłam się na tym, jak pięknie firma wszystko przygotowała. W końcu jednak ktoś się do mnie odezwał – ta nieśmiała dziewczyna, którą zawsze ignorowałam. Nie spodziewałam się, że nadal będzie dla mnie miła, ale zaczęłyśmy bardzo ciekawą rozmowę i okazało się, że nie jest taka zła jak myślałam. To samo okazało się w przypadku innych współpracowników. Ta jedna impreza firmowa pozwoliła mi zmienić całe życie.

Nie ignorujmy imprez firmowych – pomyślmy o tym, że nasz szef oraz odpowiednia firma bardzo starali się ją przygotować. Nie możemy chodzić wiecznie źli i nadąsani. Otwórzmy się na świat i nauczmy się kochać to co mamy, a wszystko dookoła od razu stanie się piękniejsze – a my zaczniemy z niecierpliwością oczekiwać kolejnych imprez służbowych.