rękawice robocze

Internetowy sklep z odzieżą roboczą

Któregoś dnia stwierdziłam wspólnie z moim współpracownikiem, że praca w sklepie stacjonarnym już nie jest taka fajna. Ludzie tylko kombinują, jak coś dostać taniej, jak zaoszczędzić, często zdarzają się kradzieże. Miałam tego dosyć, bo liczenie strat pod koniec miesiąca zawsze było przybijające. 

producent rękawic roboczych z bogatym asortymentem

rękawice roboczeSprzedawaliśmy obuwie robocze i inną odzież do pracy. Stwierdziliśmy, że w sumie można by zacząć sprzedawać niestacjonarnie po prostu. Każdy zna swój rozmiar, wystarczy tylko zamówić, a my już zajmiemy się dostarczaniem. Miałam dość kłótni z klientami, którzy na wszystko potrafili narzekać. A to, że bytu były brzydkie, mimo, że wszędzie są takie same. Przede wszystkim, producent obuwia roboczego zajmuje się tym, aby ten produkt był bezpieczny i dobrze sprawdzał się w pracy. Nikomu nie powinno zależeć na wyglądzie, skoro to buty typowo do pracy. W ogrodzie chyba też nikt nie biega w szpikach. Mamy też sporo różnych rękawic, bo nasz rekomendowany producent rękawic roboczych wysyła nam takie, które służą i do pracy z różnymi chemikaliami, i w ogrodzie, i podczas pracy przy różnych rzeczach, które wymagają braku kontaktu bezpośredniego. Tak samo zresztą jak my. Brak bezpośredniej sprzedaży, tylko klikanie w internecie i już. Nasz sklep z obuwiem roboczym musiał być jeszcze jakoś podrasowany, w sensie, aby szata graficzna strony przyciągała klientów. Nie można było tego zrobić na odwal.

Kiedy coś kupujemy przez internet, to zwracamy uwagę na to, w jaki sposób sprzedawca prezentuje towary, jak wygląda jego strona WWW, czy jest tam coś wartego do obejrzenia. Klientów kusza też promocje, dlatego zawsze mamy jakieś artykuły promocyjne, czy to kask, czy to jakieś grabie. Zawsze coś musi być dla zwrócenia oka. Praca w internecie jest o wiele bardziej ciekawa, bo nie muszę się tak stresować, co mi bardzo odpowiada.