uzdatnianie wody

Ja i moja czysta woda dzięki uzdatnianiu

Witajcie Moi Kochani Czytelnicy. Chcę Wam dziś opowiedzieć o czymś naprawdę rewelacyjnym, fantastycznym i po prostu fenomenalnym. Jeszcze pół roku temu zmagałam się z bardzo wieloma dolegliwościami.

Uzdatnianie wody w codziennym życiu

uzdatnianie wodyJednymi z licznych było to, że bolał mnie praktycznie cały czas żołądek. Sprawa się zaczęła totalnie zmieniać z chwilą gdy wprowadziłam w swoje codzienne życie, taki element jakim jest uzdatnianie wody. Nigdy wcześniej nie zwracałam na to kompletnej uwagi. Uważałam, że to naprawdę jakaś totalna ściema, że jest to po prostu zbędne. Uświadomiono mi, że jestem w prawdziwym błędzie. Na szczęście ktoś to zrobił w porę i wyprowadził mnie z mojego niewybaczalnego braku wiedzy, na temat filtrowania wody. Zawsze myślałam, że wystarczy kupować po prostu w butelkach. A resztę, używać z kranu – prosto z mostu. Otóż wcale nie. Potrzebne są nam filtry do wody pitnej. Możemy nawet pokusić się o filtry odwróconej osmozy. Są naprawdę rewelacyjnym rozwiązaniem. Wracając do mojego stanu zdrowia, to oprócz chronicznych bólów żołądka, od zawsze cierpiałam na atopowe zapalenie skóry i niestety tarczycę. A konkretnie była to odmiana Hashimoto. Czym się to objawia? Przede wszystkim tym, że mamy bardzo suchą skórę i jesteśmy narażeni na ciągłe podrażnienia. Nie trudno sobie zatem wyobrazić jak wyglądałam w momencie, gdy miałam jeszcze twardą wodę, o ile można tak powiedzieć w połączeniu z różnego typu zanieczyszczeniami, metalami ciężkimi. Wyglądałam dosłownie jak jakaś tarka. A! Zapewne nie wiecie, przy atopowej skórze jest dosłownie tak, że ciągle się drapiemy. Niezależnie od tego czy mamy dobrą wodę czy też nie.

A co dopiero mówić trzeba w momencie gdy ta woda nie jest oczyszczona i odpowiednio przefiltrowana? Sami możecie sobie wyobrazić. Zatem jeżeli macie takie dolegliwości to zapraszam do filtrowania.

Więcej na stronie http://filtry-wodar.pl