dojarki

Jadę z synem kupić przyczepy i dojarki

Od znajomego hodowcy dowiedziałem się, że jest miejsce, gdzie można kupić nowe produkty w bardzo atrakcyjnych cenach, ale także używane, które są w bardzo dobrym stanie. U nas w hodowli ceni się jakość i uznałem, że skoro mogę kupić dobre urządzenia w niskich cenach to muszę to wykorzystać.

Dojarki wcale nie były drogie

dojarkiOd razu powiedziałem o wszystkim swojemu synowi i poprosiłem, żeby pojechał ze mną. Zna się on na tych wszystkich urządzeniach i na pewno pomoże mi dokonać właściwego wyboru. Sporo czasu nam zeszło na dojazd, ale było warto, bo kupiliśmy dosłownie wszystko, czego nam było trzeba. Kupiłem nowiutkie dojarki bańkowe, które idealnie sprawdzą się w moim gospodarstwie. Syn znalazł świetne schładzarki do mleka i kupiliśmy dwie takie. Obie używane, ale w idealnym stanie! Jak już wybraliśmy niezbędne produkty to poszliśmy w miejsce, gdzie są przyczepy skorupowe, bo syn widział doskonałą przyczepę i uznał, że koniecznie musimy i ją zakupić. Rzeczywiście, wszystkie przyczepy skorupowe były w idealnym stanie i zakupiliśmy dla siebie jedną. Były też wozy paszowe, których już od dawna mi brakowało i bez zastanowienia zakupiłem cztery takie wozy paszowe do siebie. Jestem szalenie zadowolony z tych zakupów. Kupiłem świetnie rekomendowane dojarki w niskiej cenie i pozostałe niezbędne produkty. Dzięki obecności syna, dokonałem najlepszego wyboru. Za wszystko zapłaciliśmy z góry, żeby mieć pewność, że wozy paszowe i pozostałe produkty na pewno zostaną dla nas zarezerwowane.

Zorganizowałem również transport, ponieważ jego cena nie była duża a mi było łatwiej dostarczyć wszystko na miejsce. Zabraliśmy tylko dojarki, ponieważ mieliśmy miejsce na samochodzie i można było je bez problemu zapakować. To się moja żona zdziwi jak się dowie, że mamy już wszystko skompletowane.