Jakie akcesoria do przedłużania rzęs kupić?

Przedłużanie rzęs to sprawdzony sposób na doskonały wygląd bez codziennej konieczności robienia makijażu. Coraz więcej pań się na to decyduje, dlatego też dla wielu kobiet nauczenie się jak robić takie rzęsy może być świetnym źródłem zarobku. 

Kupowanie akcesoriów do przedłużania rzęs

akcesoria do przedłużania rzęsOsoby zajmujące się profesjonalnym przedłużaniem rzęs są coraz bardziej poszukiwane na rynku pracy. Najlepsi mogą na tym zarobić naprawdę spore pieniądze. Jak zatem zacząć swój rzęsowy biznes? Na początek trzeba zainwestować w odpowiednie szkolenie oraz w profesjonalne akcesoria do przedłużania rzęs. Zarówno jedno, jak i drugie najłatwiej znaleźć w internecie. Nie dajmy się jednak zwieść promocjom i niskim cenom, tutaj naprawdę warto postawić na jakość, zarówno w przypadku szkolenia jak i produktów, na których będziemy pracować. Zakup swojego pierwszego zestawu to koszt co najmniej 400 – 600 zł. Potrzebne będą przede wszystkim same rzęsy. Występują w różnych rodzajach, na dobrym szkoleniu na pewno będzie można się z nimi dokładnie zapoznać. Do ich przymocowania konieczny jest odpowiedni klej oraz pensety – minimum dwie o specjalnym wyprofilowaniu, których będziemy używać zarówno do rozdzielenia naturalnych rzęs, jak i chwytania tych sztucznych. Zanim jeszcze zaczniemy zabieg używamy cleanera, który usunie z rzęs oraz okolic oka tłuszcz i inne zanieczyszczenia. Na dolną powiekę, a często również na górną nakładamy specjalne płatki lub taśmę, które chronią oko i skórę dookoła. Nie zapominajmy też o lampie, która będzie niezbędna do naszej pracy, oraz o łóżku lub specjalnym fotelu dla klientki. 

Przedłużanie rzęs wymaga nie tylko dużej wprawy, ale także profesjonalnych produktów. Nie warto na nich oszczędzać, ponieważ im lepsze jakościowo akcesoria zakupimy, tym większy będzie komfort naszej pracy, jak i również zadowolenie klientek.