Kim jest asystent osobisty?

W dzisiejszych czasach często jesteśmy zabiegani i zapracowani. Często mamy wrażenie, że na wszystko brakuje nam czasu, musimy załatwiać ważne sprawy na ostatnią chwilę i zdarza nam się zapomnieć o istotnych kwestiach. W takich chwilach myślimy, że przydałoby nam się fachowe wsparcie.

Asystent osobisty dla każdego

asystent osobisty conciergeCzy kiedykolwiek marzyliście o posiadaniu obok siebie osoby, która uporządkuje waszą rzeczywistość, załatwi rzeczy niemożliwe i będzie w stanie pomóc wam w każdej sytuacji? Jeśli tak, to takie marzenie można łatwo spełnić. W czasach średniowiecza znana była funkcja concierge, czyli osoby odpowiedzialnej za oświetlenie w zamkach. Obecnie zaś mianem tym określa się kogoś, kto załatwi dla nas rzeczy zdawałoby się niemożliwe. Asystent osobisty concierge może pomóc nam w robieniu zakupów, załatwianiu korepetycji dla dzieci, sprzątaniu auta, organizacji wycieczek, umawianiu spotkań biznesowych – praktycznie we wszystkim, co obejmuje umowa. Obecnie jest to usługa, którą może zamówić każdy z nas. Osoba wykonująca zawód concierge powinna być otwarta i kontaktowa, pewna siebie, odpowiedzialna, godna zaufania, dobrze zorganizowana i umiejąca zarządzać czasem i ludźmi. Na tym stanowisku potrzebna jest pewna przebojowość, ale i lojalność wobec swoich mocodawców. Asystent osobisty powinien być osobą, której można bez obaw powierzyć realizację najtrudniejszych zadań. Wykonywanie tego zawodu nie jest proste, jednak daje ogromną satysfakcję z pomocy innym.

Wielu z nas czuje czasami, że gubi się w otaczającej nas rzeczywistości. Mamy na głowie mnóstwo spraw, których załatwienie jest pilne, jednak nie zawsze jesteśmy w stanie sobie z nimi poradzić. W takich chwilach warto skorzystać z usługi concierge. Asystent osobisty załatwi dla nas wszystkie pilne sprawy i pomoże uporządkować rzeczywistość.