oprawa oświetleniowa

Kolorowa oprawa oświetleniowa w garażu

Cześć! Napisałem ten wpis, bo pojawił się problem natury jasnej i ciemnej strony życia. Poważnie, jest problem związany z moim garażem, ponieważ obecne rozwiązanie nie daj mi właściwej satysfakcji.

Czy kolorowa oprawa oświetleniowa jest dobrym rozwiązaniem?

oprawa oświetleniowaOprawa oświetleniowa jest zupełnie zła. Używam właśnie klasycznych żarówek, bo mnie energooszczędne nie bawią w ogóle, jednak widziałem jak oprawa najazdowa efektownie wyglądała u mojego znajomego i chciałbym mieć takie coś. Nie znam tylko sprawdzonego producenta i porządnego budowlańca który bez szkody mi takie cudo zainstaluje. Podoba mi się też taka świecąca kostka brukowa, wyłożyłbym sobie nią chodnik przed altanką, ale też nie bardzo wiem, gdzie blisko Bydgoszczy można takie coś nabyć? Muszę przyznać, że taka kostka brukowa led świetnie pasowałaby do moich limonitowych ledów, które zamontowałem w rydwanie. Chciałem kiedyś zamówić takie sprzęty w internecie, ale sami kojarzycie, jak można po takiej ryzykownej transakcji stanąć na lodzie. Dlatego piszę do was, czy ktoś wie, czy taka kolorowa oprawa oświetleniowa nada się do mojego garażu. Zdjęcie zamieszczam poniżej. Wiecie może czy kostka brukowa led ma więcej niż jeden, bialutki kolor? Chciałbym ułożyć sobie je w kształt polskiej flagi, ale nie mam pojęcia gdzie ja je zakupię. Ech, wiem, że taka świecąca kostka brukowa to jest dopiero bajer, ludzie w samolotach będą podziwiać moje podwórko. Będę kimś, a nie szarym mistrzem parkowania we własnym garażu. Jak będzie taka oprawa najazdowa, to ja będę lądował swoim kosmodromem rozkoszy i najtwardsze kobiece nogi mięknąć będą jak makaron. Wierzę, że świat oszaleje na punkcie mojej kreatywności, inicjatywności, a nawet artystycznej duszy. W załączniku jest rysunek, który przestawia jak świecąca kostka brukowa będzie ułożona na moim podwórku. Każdy z was zapragnie, aby jego oprawa oświetleniowa byłaby tak finezyjnie zaprojektowana.

Tylko, naprawdę, proszę niech ktoś powie gdzie ja znajdę porządnego budowlańca z odpowiednim sprzętem. Czekam teraz na rzetelne propozycje w komentarzach.