Komfort w butach korekcyjnych dla dzieci

 

Niedawno zostałam mamą cudownego synka. Od tej pory wszystko się zmieniło – zdecydowanie na lepsze. Niestety muszę poradzić sobie  z całą chmarą gości zasypujących mnie dobrymi radami sprzed wieków i nie tylko. Każdy, kto nas odwiedza przynosi jakiś prezent, najczęściej są to ubrania. Tak naprawdę to wszystko jest mi zbędne. Marzę o czymś zupełnie innym…

Dziecięce buty korekcyjne – komfortowe i solidne

komfortowe buty korekcyjne dla dzieciIle można mieć w komodzie sweterków we wszystkich kolorach tęczy? Podobnie z dziecięcą bielizną. Usłyszałam, że wszystko się przyda. Może i tak, ale odkąd zostałam minimalistką, podchodzę bardziej świadomie do zakupów i prezentów. Nikt do tej pory nie wpadł na pomysł, żeby sprezentować nam komfortowe buty korekcyjne dla dzieci. To byłoby coś! Wreszcie jakaś miła odmiana po tych wszystkich niepotrzebnych ubrankach. Wydaje mi się, że większość ludzi nie przykłada wagi do prawidłowego obuwia. Kwestia ta zostaje zepchnięta na dalszy plan. Tymczasem obuwie korekcyjne, noszone od najwcześniejszych lat (już roczne dziecko może je nosić) przyczynia się do kształtowania prawidłowej postawy. Minęły czasy, kiedy takie obuwie było toporne i zdecydowanie brzydkie. Nóżka w takim bucie odpoczywa – to w większości zaleta odpowiednio wyprofilowanej wkładki. Kiedyś interesowałam się nieco tym tematem, więc trochę o tym wiem. Dlaczego nikt nie wpadnie na pomysł, żeby synkowi kupić taki prezent? Ludzie pewnie obawiają się wysokiej ceny, co nie jest prawdą. Za jakość trzeba płacić, ale nie są to kolosalne sumy pieniędzy.

Mam nadzieję, że kiedyś doczekam się takiego prezentu. W przeciwnym razie zamierzam delikatnie tę chęć zasugerować. moim zdaniem, jedyną rzeczą w którą warto inwestować jest zdrowie. Nie potrzeba drogich zabawek czy ubrań. Zdrowie stóp jest bardzo ważne i trzeba je pielęgnować od najmłodszych lat.