Komfortowy nocleg w hotelu

Brat poprosił mnie, żebym zawiózł go do Pakości, bo miał tam jakieś sprawy do załatwienia. Jakoś nie było mi to po drodze, ale ostatecznie zgodziłem się mu pomóc. Brat także nie raz mi pomagał i wiedziałem, że nie miał nikogo innego, kto by go zawiózł do tej miejscowości.

Zarezerwowany nocleg w tanim hotelu

tanie noclegi pakośćKiedy już zawiozłem brata na miejsce to wracając do domu zauważyłem, że hamulce mi nie działały należycie. Od razu zajechałem do najbliższego warsztatu samochodowego. Od ręki nie byli mi tam w stanie naprawić samochodu i musiałem zostać tam na noc. Do domu miałem daleko i nie miałem innego wyjścia. Musiałem znaleźć jakiś nocleg i zapytałem właściciela warsztatu, czy są jakieś tanie noclegi pakość a on polecił mi pobliski hotel. Udałem się tam od razu. Hotel od razu zauważyłem, bo był elegancki i sądziłem, że wcale tak tanio to tam nie będzie. Udało mi się zarezerwować pokój, ponieważ jeden z gości się jakiś czas temu zdążył wyprowadzić. Miałem sporo szczęścia, bo ciężko było dostać nocleg tak bez wcześniejszej rezerwacji. Zapłaciłem kartą debetową i cena rzeczywiście mnie zaskoczyła, bo była bardzo niska. W pokoju zostałem już do wieczora, bo byłem zmęczony i nie chciałem nigdzie wychodzić. W pokoju miałem telewizor, dostęp do internetu to wcale się nie nudziłem. Zasnąłem bardzo szybko i spało mi się wygodnie, ponieważ obudziłem się dopiero następnego dnia rano. To był świetny hotel i od razu zadzwoniłem do brata, żeby mu go polecić na przyszłość.

Samochód odebrałem następnego dnia po południu. Hamulce były skutecznie naprawione i mogłem już bezpiecznie wrócić do domu. Następnym razem przed taką daleką podróżą na pewno sprawdzę czy mam sprawny samochód, żeby nie było takich niespodzianek. Wszystko skończyło się dobrze.