Koncentrat Barbicide pomocny w utrzymaniu czystości

Większość z nas, gdy myśli o takim miejscu jak salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny lub salonie odnowy biologicznej przede wszystkim przywiązuje uwagę do świadczonych przez te miejsca usług. Idąc do fryzjera niewiele czasu poświęcamy myśleniu o tym, jakie środki zostaną zastosowane do pielęgnacji naszych włosów, a także w jaki sposób dezynfekowane są narzędzia pracy.

Koncentrat przydatny do profesjonalnej dezynfekcji

barbicide koncentrat do dezynfekcjiChociaż nie przywiązujemy uwagi do preparatów stosowanych do dezynfekowania narzędzi pracy fryzjera czy też kosmetyczki, nie znaczy to, że nie są one obecne w rzeczywistości tych profesjonalistów. Jednym z tego typu środków jest Barbicide koncentrat do dezynfekcji profesjonalnej. Jego skład opiera się na czwartorzędowych związkach amoniowych, jednocześnie jest on pozbawiony fenoli, etanolu i aldehydów, dzięki czemu jego stosowanie nie staje się czynnikiem wywołującym różnego rodzaju reakcje alergiczne czy też podrażnienia. Dzięki temu jego stosowanie jest w pełni bezpieczne dla zdrowia klientów, a dodatkowo nie wpływa niszcząco na powierzchnię narzędzi, które przy jego pomocy dezynfekujemy. Koncentrat Barbicide przystosowany jest do dezynfekowania wszelkich narzędzi z powierzchnią akrylową, stalową i plastikową, a więc bez problemu sprawdzi się w przypadku dezynfekowania nożyczek do włosów, grzebieni, wałków i innych akcesoriów fryzjerskich, ale również tych, którymi na co dzień posługuje się w swojej pracy każda kosmetyczka.

Ze względu na fakt, iż Barbicide to koncentrat należy pamiętać o jego rozcieńczeniu przed zastosowaniem do dezynfekowania. Wykorzystuje się sześćdziesiąt mililitrów na litr wody, dzięki czemu butelka koncentratu może być dla nas bardzo wydajna i wystarczyć na bardzo długi czas intensywnego stosowania.