Konsultacje psychologiczne w nowym gabinecie

Kolejny dzień przynosi dzisiaj kolejne dobre wiadomości, mam nadzieję, że będziecie się z nich cieszyć tak samo jak ja! Wydaje się, że mój gabinet psychologiczny jest coraz bardziej realny. Kraków chyba naprawdę przynosi mi szczęście, a miałam tyle wątpliwości związanych z tą przeprowadzką.

Konsultacje psychologiczne są potrzebne wielu ludziom

konsultacje psychologiczneJestem bardzo wdzięczna Agnieszce, że mnie na to wszystko namówiła! Marzenia się spełniają, jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to już za cztery miesiące będziemy mogły przyjmować pierwszych pacjentów. Jednak na ten moment musimy jeszcze ukończyć dwa szkolenia, jedna z nich to zaawansowane leczenie nerwicy w nurcie behawioralnym, natomiast drugie dotyczy zagadnienia, jakim jest leczenie depresji tutaj tu w nurcie klasycznej psychoanalizy. Sama jestem ciekawa, jaki będzie wynik tych szkoleń. Cieszę się również, że mam czas na to wszystko, wielu znajomych z naszego roku musiało zarzucić marzenia o rozwoju i wpadło w wir pracy. Ja na początku też chciałam popłynąć z tym nurtem. Na szczęście Agnieszka wciągnęła mnie w te wszystkie szkolenia i to ona powiedziała. Nie ma, na co czekać, musimy brać się za spełnianie naszych marzeń. Tak też robimy! A najpiękniejsze jest to, że jesteśmy już coraz bliżej. Już niedługo te nasze marzenia staną się rzeczywistością. Już za kilkadziesiąt dni będę przeprowadzała profesjonalnie wykonywane konsultacje psychologiczne w Krakowie w naszym prywatnym gabinecie. Ma nadzieję, że szereg szkoleń i udziały w konferencjach naukowych przygotują mnie do mojej nowej roli zawodowej. Po trzech latach spędzonych w wielkiej korporacji może być trudno mi się przestawić, a jednak podejmę walkę.

Ta zmiana jest mi bardzo potrzebna. Muszę być uczciwa wobec swoich postanowień i wierzeń z młodości. Poszłam na psychologię, ponieważ chciałam pomagać ludziom.