Kreatywne sesje zdjęciowe

Fotografia jest dla mnie na pierwszym miejscu w hierarchii wartości. Interesuję się nią już od dziecka, kiedy to dziadek pokazał mi swój analogowy aparat. Z ręką na sercu mogę stwierdzić, że zakochałem się w niej już od pierwszego zrobionego zdjęcia. Już wtedy poczułem, że to z aparatem przejdę przez życie. I tak się stało. Dzisiaj fotografia jest moją wielką pasją, miłością, ale też źródłem utrzymania. 

Kreatywność na sesji zdjęciowej to podstawa

kreatywne sesje korporacyjne w WarszawieNiestety, konkurencja na fotograficznym rynku jest bardzo duża. Szczególnie, jeśli bierze się pod uwagę Warszawę. Tam jednak się wychowałem, więc nie zamierzałem się przeprowadzać. W stolicy jest także bowiem wielu utalentowanych artystów-fotografów, którzy są dla mnie prawdziwą inspiracją. Musiałem jednak nieco uściślić swoje zainteresowanie i skupić się na konkretnej dziedzinie. Po wielu próbach i związanych z nimi błędach, w końcu postanowiłem, że kreatywne sesje korporacyjne w Warszawie, to coś, co kręci mnie najbardziej. Dlatego też po jakimś czasie stworzyłem dość pokaźne portfolio z tego typu fotografiami oraz stronę internetową, która stała się moją najlepszą wizytówką w sieci. Z czasem zacząłem otrzymywać coraz więcej zleceń, ponieważ podchodziłem do fotografii biznesowej nieszablonowo. Chciałem ukazać jakoby drugie oblicze wykonywanego przez moich klientów zawodu, toteż niebanalność i kreatywność stały się moim drugim imieniem. 

Dzisiaj jestem bardzo spełniony i szczęśliwy. Robię bowiem w życiu coś, co najzwyczajniej w świecie kocham. Z dumą myślę o wykonanych przez siebie sesjach zdjęciowych, co tylko ładuje mi akumulatory i zachęca do dalszej pracy. Wiele czasu spędzam na samodoskonaleniu się, co jeszcze bardziej mnie rozwija. Rozwija oraz czyni jeszcze lepszym fotografem.